“Túlárazott”

Gerloczy Kavehaz Cafe and Restaurant
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Késő éjszakai, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

Kellemes régies enteriőr, az utcán egy terebélyes fa alatt is lehet reggelizni. A szervíz nagyon jó, kedves, udvarias gyors pincérek, bár volt olyan, aki a elfelejtette, hogy a latte-ra kérünk fahéjat, a rántottához pedig kenyeret. Az ételek (reggelizni voltam 2x) megfelelőek, de a többi reggelizőben jobbat kapok, az adagok kicsik és drágák. Szóval ki lehet próbálni, de én többet nem megyek. A mosdó tiszta.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Kamillalevendula

Értékelés időpontja: 2018. április 17.

Tiszelt Gerloczy Café!

Az elmúlt héten volt szerencsém két év után ismét eljutni Önökhöz. Örömmel láttam hogy étlapjukon a kedvenc kecskesajtos salátám még mindig választható és ezt meghagyták az étlapon. Az önök kifogástalan munkát végző felszolgálója megnyugtatott hogy ugyanúgy készítik ezt az ételt, ahogy régen, emiatt izgatottan vártam az ízélményt. Az étlapon lévő megfogalmazás ugyan okozott némi kétséget, de azt hittem csupán az eredeti ízélményt meghagyva apró változtatás lett eszközölve csupán.

Amikor az étel megérkezett, egyből rájöttem hogy ez már garantáltan nem ugyanaz az étel. A tény hogy gránátalmát tettek a salátára, igazából színesítette ugyan az ízharmóniát, azonban a legnagyobb változtatás a dresszing, ami véleményem szerint a saláta "lelke" volt, ezt teljes mértékben megváltoztatták. A régebbi verzióban a dió darált formában, és a dresszinghez keverve lett hozzáadva a salátához, ezzel megadva annak igazán különleges, karakteres ízét, A mostani változat viszont apróra vágva, a saláta, és nem a dresszing részeként tartalmazza a diót.

Természetesen érthető hogy az idő múlásával Önök színesítik, változtatják az ételeiket akár részben, akár egészben, azonban számomra a salátának ezen újraértelmezett változata már nem hozta ugyanazt az élményt.

Szeretném megkérdezni hogy van-e arra lehetőség, hogy akár különleges kérés keretében ismét elkészítsék számomra a régi változatot? Nagyon örülnék, ha újra érezhetném azt az ízélményt két év után ismét...

Mindenezen kívül kívánok további sikereket és elégedett vendégeket.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: 264mates
Értékelés időpontja: 2018. április 11. mobiltelefonon

Többször is volt alkalmam már megfordulni a Gerlóczy étteremben. Először édesapámmal jártam itt amikor még kisebb voltam, aki szinten nagy rajongója a helynek. Aztán úgy hozta a sors hogy pont az étterem mellé költöztem. Nem telik el úgy nap, hogy ne csodálnám meg azt a gyönyörű épületet aminek aljában az étterem is található, és ha időm engedi mindig beugrom egy gyors ebédre vagy akár egy kávéra is. Hiszem a nagy belvárosi tömbök rengetegében, kinek ne esne jól egy kis kikapcsolódás ezen a helyen. Itt mindig kedvesen és mosolygósan várnak a pincérek, az pedig a megkoronázàsa az egésznek, hogy kiváló ételekkel szolgálnak mindig. Nagyon jó az ízharmónia és az összeállítás. Szeretem ezt a helyet.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: aneita92
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Mini francia életérzés a belvárosban. Gerlóczy torta: kiváló! Szülinapi ebéd megkoronázása! Köszönöm a kedves és udvarias kiszolgálást!

Köszönet neki: Gabika37
Értékelés időpontja: 2017. július 30. mobiltelefonon

Egy igazi gyöngyszem a belváros szívében. Szuper sütemények vannak, alig tudtunk választani így többet is rendeltünk.

A látogatás dátuma: 2017. március
1  Köszönet neki: wagika0519

A következőt megtekintő utazók: Gerloczy Kavehaz Cafe and Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gerloczy Kavehaz Cafe and Restaurant? Ossza meg benyomásait!