“Fergeteges!”

KOLLAZS - Brasserie & Bar
Konyha: Magyar, Olasz
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. december 21.

Barátnőmmel ebédeltünk itt évforduló alkalmával, és mindenképp visszatérünk még! A hely pazar, meseszép az egész enteriőr, jó a kilátás, nagyon jó érzés már csak ülni a helyen és gyönyörködni minden egyes kis pontjában, de az ételekkel igazi élménnyé kerekedik az ottlét. Minden tökéletes volt, amit próbáltunk, az étkezés kezdeténél kapott kis "kenegetősöktől" kezdve a mille feuilleig. Nem szoktam sűrűn kiemelni az italokat, de itt muszáj. A koktélok és a limonádék csodásak, igazi művészet és ízorgia! A kiszolgálás első rangú, a pincérek kedvesek, bár aki felvette a rendelésünket, ő nem volt teljesen tisztában az ételekkel, pl. a kollázs burgerhez elvileg járó káposztasaláta végül kiderült, hogy még se jár, pedig azért annyira nem bőséges az étlap, hogy ne lehessen tudni, hogy az egyes fogások pontosan mit is takarnak, de ezt nem tudom felróni hibának ettől függetlenül, nem is vont le semmit az élményből! Ahhoz képest, hogy hol is vagyunk, és mit kapunk, egyáltalán nem drága a hely, sőt! Mindenkinek nagyon ajánlom a Kollázst, én is alig várom, hogy újra visszatérjek!

Köszönet neki: Benjámin B

Értékelés időpontja: 2016. december 10.

Már többször próbáltuk a vasárnapi "ejtőzős", "ráérős" variációt mindig kimagasló minőséget tapasztaltunk. Nagy választék van előételekből, főételekből, desszertekből és ha valami elfogy, gyorsan feltöltik az üres tálakat, állványokat. A gyönyörű környezet és a különleges választék mindig ünnepi hangulatot varázsol akár egy szürkén induló vasárnapból is. A személyzet felkészült és udvarias, egyben visszafogott. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

Köszönet neki: Banai D
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 25.

Az ember azt hinné hogy a 5 csillagos szálloda aljában lévő étterem nagyon drága! de nem mert már 3900 ft ért ehetünk kollázs burgert ami iszonyatosan finom ! Ami nagyon az a pia! Ne itt rugjál be mert nem biztos hogy megéri

2  Köszönet neki: Szinte
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 7.

Budapest leggyönyörűbb szállodájának bárja tökéletesen alkalmas csendes beszélgetésekhez, exkluzív környezetben elköltött falatozáshoz. A személyzet udvarias és figyelmes, a kiszolgálás a hely színvonalához méltó. Jóllehet az épületben működő Kollázs névre hallgató étterem legutóbbi látogatása mélységes csalódást okozott, a bárban töltött idő, valamint az ott elköltött falatok maradéktalanul megfeleltek az elvárásainknak. A kóstolt snackek frissek és kifejezetten kellemesek. Külön említést érdemel a szarvasgombás ricotta, aminek állaga és fűszerezése egyaránt remekre sikeredett. A kóstolt desszertek közül egyértelműen a tonkababos tejcsokoládés tarte viszi a pálmát. Az árak ugyan borsosak, de egy-egy jeles napon mindenképp érdemes visszatérni. A rendkívül ízléses berendezés, a tér megfelelő rendezése valóban alkalmassá teszi a szálloda bárját nyugodt beszélgetések bonyolítására.

1  Köszönet neki: Huncutnyul
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 15.

Egy barátom javaslatára foglaltam asztalt a Kollázsba és valóban nagyon jó választás volt! Az ízek kavalkádját kaptuk! Ami kissé negatívum volt az annyi csupán hogy az asztalunknál megfordult 4 pincérből egyik sem felelt meg szakmailag és minőségben a helyhez. Kissé érdektelenek voltak és elég szegényes volt a kommunikációjuk.

1  Köszönet neki: pannaszofi
YvesGiacometti, a KOLLAZS - Brasserie & Bar alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. augusztus 17.

Tisztelt Pannaszofi!

Köszönjük szépen visszajelzését!

Örömmel olvastam, hogy összességében jól érezte magát nálunk, ami leginkább éttermünk minőségi konyhájának volt köszönhető. Viszont sajnálattal vettem tudomásul, hogy az Ön asztalánál felszolgáló pincéreink hozzáállása és az általuk nyújtott kiszolgálás alulmúlta várakozásait. Véleménye nagyon fontos számunkra. Biztosítom a felől, hogy visszajelzését nagyon komolyan vesszük és megosztjuk dolgozóinkkal, a mihamarabbi fejlődés és változtatás érdekében.

Nagyon megtisztelő, hogy minket választott és minél hamarabb várjuk vissza, abban a reményben, hogy a következő alkalommal, egy minden szempontból tökéletes kiszolgálásban részesíthetjük!

Üdvözlettel:

Yves Giacometti
Vezérigazgató

A következőt megtekintő utazók: KOLLAZS - Brasserie & Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KOLLAZS - Brasserie & Bar? Ossza meg benyomásait!