“Fantasztikus hangulatú és panorámájú étterem....🏆”

KOLLAZS - Brasserie & Bar
Konyha: Magyar, Olasz
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Havonta többször is itt ebédelünk a kiválló ételek,Budapest legszebb panorámája és a figyelmes kiszolgálás miatt.Délutáni coctailra vagy kávéra és desszertre is szives betérünk ,mert garantált a magas szinvonal és a csalódás mentes időtöltés.
Az árak a fele a Four Season Párizsi vagy Londoni árainak és a szálloda sokkal szebb ,különlegesbb bármely másiknál Budapesten.
Próbálják ki......nem fognak csalódni!

Köszönet neki: PatricSA

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Elegáns hangulat, belvárosi üzleti ebédhez ideális. Kilátás a Lánchídra és a Budai várra, a teraszról pedig a Bazilikára.

1  Köszönet neki: Andrea D
Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Nagyon jó atmoszféra, remek ételek, viszont a kiszolgálás hagy némi kívánnivalót maga után. Miután leültettek minket a foglalt asztalunkhoz, hosszú ideig nem jött oda a felszolgáló, pedig nem volt tele az étterem, megérkezésekor kedves volt, szolgálatkész, de az ebédünk alatt végig úgy éreztem mellőzve vagyunk. Többször kellett szólni, hogy legyenek kedvesek utántölteni a poharunkat, nem kérdezték meg, hogy innánk e valamit a sunday brunch-ban foglalt pezsgőn és vízen kívül, pedig szívesen ittam volna egy pohár bort és a végén egy rumot. A bejáratnál a felszolgálók hangos nevetése időnként elnyomta az asztalunknál a beszélgetésünk hangját, azt lehetett érezni, hogy Ők remekül érzik magukat, ami fontos egy munkahelyen, de ne a vendékek rovásár.
Az ételek kifogástalanok voltak, a látványkonyhában a szakács fiatalember, kedves, figyelmes, szolgálatkész, le a kalappal előtte.
Összeségében a felszolgálók kissé hanyagoló viselkedése rontotta el a szájízünket.

Köszönet neki: Tamás P
Értékelés időpontja: 2017. december 25. mobiltelefonon

Dec 23 este f8-ures a hely. Unokaocsemmel beultunk volna egy tea-suti kombora a karacsonyi vasar utan kilatassal a Varra. Mert a gyerek meg nem volt itt, en meg imadtam regen a kavehazban a cherrys zold teat, es olyan jol indult az este. Sajnalatos modon a szoke hostess holgyon nem jutottunk tul, mert "fel van teritve vacsorara", de odakiser minket a belso reszbe. Ures a hely. Kilatast szeretnenk. Saaaaajnos nem lehet. Urino nem csap botranyt gyerek elott, de kerem, okozzon vki olyan kellemetlen estet a holgynek, mint ami nekem sikeredett.

Köszönet neki: skach_anna
Értékelés időpontja: 2017. november 19. mobiltelefonon

Gyönyörû helyen, profi kiszolgàlàssal, nagyon hangulatos a vàros szívèben. Snackek, italok gusztàk& fincsik. Baràtokkal hangulatos beszèlgetèsek helyszíne tud lenni

Köszönet neki: Kveronik

A következőt megtekintő utazók: KOLLAZS - Brasserie & Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KOLLAZS - Brasserie & Bar? Ossza meg benyomásait!