Tripadvisor

20:00
Konyha: Magyar, Olasz
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy fantasztikus ebéden vettünk részt , a párom steaket ,jómagam pedig levest ettem.
Kényelmes és igényes az egész hely, kedves ott dolgozókkal.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Dodi98

Értékelés időpontja: 2020. január 11.

Decemberben jártunk ott, összesen négyen voltunk. Főételként kacsát és a Szent Jakab kagylót fogyasztottunk. Mindkét étel kiváló volt. Ajánlom mindenkinek, hogy kóstolja meg az étterem részére palackozott pezsgőt! A kiszolgálás figyelmes volt és kedves. Nagyon jól éreztük magunkat.

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: GyongyiP
Értékelés időpontja: 2019. november 9.

Gyors telefonos asztalfoglalás, elég rugalmasan kezelték, hogy a programom miatt az érkezés varható időpontja kicsit bizonytalan. Aztan jött a török elnök...fél város lezárva...hivtam őket, segitettek a megközelitésben, de igy is csúsztam vagy 30 percet. Szóvá se tették ( köszönöm ). Többsegükben fiatal felszolgálók. Az ételek kitünőek, bár kicsit talán drága, de a hely a kiszogálás és az ételek ezt bőven kompenzálják. Jó hangulat, hátterzenével. A megrendelt ételeket gyorsan hozták, bár nem volt tele az étterem. Kértem taxit, szinte az autóig kisértek, ráadásul az asztalomat se kellett elhagyni, értem jöttek amikor a taxi megérkezett. Érdemes kipróbálni.

A látogatás dátuma: 2019. november
1  Köszönet neki: piluha2016
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 20. mobiltelefonon

Tökéletesség minden színében és fonákjában. Nincs annyira nagy választék, hogy elvesszen az ember a választásban, de amikor bármit ehetsz és mindenen látszik, hogy tökéletes nem csak ízre, textúrára, akkor az a földi paradicsom. Ajánlom azoknak is, akiknek a büdzséjük nem engedi meg rendszeresen, de ünnepi alkalom vagy a nagy kíváncsiság gyanánt egyszer szeretnék kipróbálni.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: alafanni
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 4.

Az ételek finomak voltak, igazi fine dining, DE...

Nem vagyok az a rolls royceból kipattanó milliárdos, mint ami ennek az étteremnek a célközönsége, nem hordok magamon többszázezres ruhákat, hanem teljesen átlagos, ugyanakkor nem szakadt öltözékben voltam, mégis olyan érzés volt végig, hogy nem néznek jó szemmel az ott dolgozók, mintha kinéznének. Bunkó, lekezelő stílus, nem volt egy kellemes élmény.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: daniel103232

A következőt megtekintő utazók: KOLLAZS - Brasserie & Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KOLLAZS - Brasserie & Bar? Ossza meg benyomásait!