“Drága Gyöngyszem”
Hemingway értékelése

Hemingway
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Hangulatos, nagyon kellemes belső térrel rendelkező csendes étterem.
A kiszolgálás szinte tökéletes. A konyha ígéretes és finom viszont számomra pont az a kis extra hiányzott amitől különleges lesz egy étterem. Kockázat mentes, talán ez a legjobb kifejezés. Az ételeket nem emelném ki egyesével, de mindegyik kérdés nélkül hozta az elvárható szintet (de sajnos csak pont annyit). Emiatt is éreztem kicsit azt hogy túlárazott a hely (nem sokkal, csak pont annyival hogy az feltűnjön). Nincs baj azzal hogy ha egy hely drágább, de itt nyilván a Feneketlen-tó látványát számolják bele, mintsem azt a kis pluszt amit keres a magam fajta ínyenc.
Kiemelném hogy a főétel mellé kapott bor sajnos problémás volt, de a pincér kérdés nélkül hozott egy új palackot.
Egy erősen Jó értékelésű hely, ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: Fly- M

Értékelés időpontja: 2017. december 18.

Csütörtökön foglaltam szombat estére helyet. Furcsa volt, mert a többi étteremben már nem nagyon volt hely. Próbáltam ezzel nem foglalkozni, de rajtunk kívül kb. 2 asztalnál ültek. A marhahúsleves finom volt, a kacsamell is ízletes, a férjemnek kevés volt az adag. A desszert is jó volt.
Viszont ár-érték arányban nem vagyok elégedett, szerintem túlárazott étterem. Az sem tetszett, hogy szervízdíjat számolnak fel, szeretem én eldönteni, hogy a szolgáltatásért adok-e borravalót és ha igen mennyit. Végül is jót vacsoráztunk, de kettőnknek 18 ezer Ft-ért sokallom a 3 fogást és egy-egy pohár üdítőt.

1  Köszönet neki: renzi2014
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Zsenialis Magyar etterem szuper etelek, profi kiszolgalas . A kornyezet es az etterem gyonyoru szinte mesebe illo. Rendszerint jarunk szombatonkent csaladi ebedre vasarnap brunchra vagy estenkent csaladi rendezvenyekre vacsorakra. Itt tartottuk tavaly januarban a kisunokam szuletesnapi zsurjat ! Isteni volt a cukraszat altal elkeszitett torta ! Minden alkalommal amikor a Hemingwaybe megyunk az egy unnep !!!

Köszönet neki: Kati1955
Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

Kellemes, nem zajos hely. Kedves személyzet! Figyelemkészek. Igaz nem volt teltház.
Nagyon finomat ettünk. Mind 3 fogás ízletes volt. Még a koktélok is!
Talán amiatt nem volt teltház, mert kicsit eldugott helyen van és a választék lehetne nagyobb! De azért csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: BBalintt
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

Az erős középkategóriában vitézkedő étterem nagyon jó helyen van, könnyen megközelíthető, a beltere tágas és világos, a kilátás pazar. A belső terek felett viszont eléggé eljárt az idő, mintha a 2000-es évek elején ragadtunk volna, nagyon időszerű lenne a renoválás, de már egy átfogó festés, padlócsiszolás és bútorcsere is sokat dobna az amúgy még így is patinás és elegáns hangulaton, amin a télen a kandalló, nyáron a terasz dob sokat. A személyzet profi, gyors és udvarias, nem tolakodó. Az ételek finomak, az adagok is rendben vannak, a konyha nem vetekszik ugyan a méregdrága és ultrasznob belvárosi elittel, de alapvetően nincs gond a színvonalával. A sunday brunch kifejezetten ajánlható, kedvező áron lehet igazán jóllakni. Összességében ajánlható hely a Hemingway, de esedékes lenne kicsit felfrissíteni, az internetes asztalfoglalás viszont alig-alig működik, illenne rendbe tenni.

1  Köszönet neki: mf7hd

A következőt megtekintő utazók: Hemingway ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hemingway? Ossza meg benyomásait!