“Új kapcsolat kezdete!”
Kéhli értékelése

Kéhli
Milyen alkalomra? Romantikus, Üzleti találkozók, Gyermekbarát, Nagy csoportok, Helyi konyha, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Leírás: Századfordulós hangulat és hagyományos ízek Krúdy Gyula egykori törzshelyén, minden nap élőzenével. Nyaranta árnyas kerthelyégünkbe is várjuk vendégeinket.
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Udvarias fogadtatás és kiszolgálás, ízletes ételek .
Egyaránt családias hangulatú hely ahol a romantika is megvan . Párkapcsolat kiépítéséhez ideális helyszín étkezéssel egybekötve , jól lehet beszélgetni a partnerrel .

Köszönet neki: meszaros1984balazs

Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Ilyet évtizedek óta nem tapasztaltam: a szomszéd asztalhoz leül két alkalmazott, és elkezd hosszasan falatozni. Majd belemelegednek, és hangosan röhögnek a saját vicceiken. Amúgy a kaja nagyjából rendben van.

2  Köszönet neki: 259andrasd
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

A Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum meglátogatása után egyértelmű volt, hogy itt fogunk ebédelni. Már régóta terveztük ezt, de vidékiek lévén ezt nem volt olyan egyszerű megszervezni. Úgy ültünk be, hogy minden fórum hozzászólást elolvastam, áttanulmányoztam az étlapot, így határozott elképzelésem volt, hogy miket fogunk enni.
A 3 személyes Magyarország tál mellett döntöttünk, ami nagyon jó választásnak bizonyult. A tökéletes roston sült libamáj, és a nagyon ízletes lecsós burgonyacsipsz ízlett legjobban. A desszertek is rendben voltak. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt. Tökéletesen jól laktunk, de utána nem estünk " kaja kómába ", ami számomra azt jelenti, hogy egészségesen főznek. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Köszönet neki: Zsuzsanna J
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Baráti társasággal érkeztünk. Parkolás ingyenes a vendéglő mellett! A vendéglő nagyon jó és csendes helyen van. Az ételek kiválasztása körültekintően ment, segítséget kaptunk. Az ital választék jó és kielégítő. Az ételek elkészítése és felszolgálása gyorsan és udvariasan történt, azok ízletesek voltak a desszertekkel együtt! Csak ajánlani tudom!

2  Köszönet neki: rehau10
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Nagyon kevés hiányzott a tökéletes üzleti vacsorához.....
Én a meghívó és a meghívottak adva voltak.
A személyzet segítőkész és kifejezetten udvarias volt.
A ételek (16 fő a'la carte) finomak voltak. Az egyetlen kritika: az ajánlatban szereplő szarvashoz kínált tócsni kissé olajos volt (3-an ettük).
Illetve az általam kért velőscsont éppen langyos volt.
Még 1 érdekesség:
A céges számla írásakor rákérdeztem miért van 4 féle sor. Étel-ital egyaránt 18 és 27% áfával. Az egyik sornál a pincér jelezte hogy a heti ajánlatban szereplő szarvas benne maradt a 27%os tételek között vg v.
....pedig 18 asnak kellett voln lennie.....

Köszönet neki: 300otto
Gergely C, a Kéhli alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 19.

Kedves 300otto,

Őszintén sajnálom hogy nem volt minden étel kifogástalan, ha jelezte volna, azonnal cseréltük illetve megmelegítettük volna...
Áraink mindenhol bruttó összegben vannak feltüntetve, így az ÁFA tartalom nem befolyásolja a fizetendő végösszeget. A szarvas étel miatt kár csak minket ért : 18% ÁFA helyett 27-et fizettünk utána.

A következőt megtekintő utazók: Kéhli ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kéhli? Ossza meg benyomásait!