“Nosztalgikus-hangulatos”
Kéhli értékelése

Kéhli
Milyen alkalomra? Romantikus, Gyermekbarát, Helyi konyha, Üzleti találkozók, Különleges alkalmak, Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Foglalások
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Leírás: Századfordulós hangulat és hagyományos ízek Krúdy Gyula egykori törzshelyén, minden nap élőzenével. Nyaranta árnyas kerthelyégünkbe is várjuk vendégeinket.
Értékelés időpontja: 2018. május 5. mobiltelefonon

Barátokkal jöttünk megint..a kerthelyiségben foglaltunk asztalt..sokan voltak mert nagy eséllyel ballagási ebédekre érkeztek..ennek ellenére az ételek gyorsan jöttek és nagyon finomak,kiadósak voltak..a tatár jól fűszerezett..a töltött káposzta húsban gazdag,nekem mondjuk túl sok az apró káposzta benne..a túrógombóc elbírna több túrót de a kért fahéjas tejföllel szuper volt csak úgy mint a madártej

Köszönet neki: Roland F

Értékelés időpontja: 2018. március 22. mobiltelefonon

Szombat délelőtt megéheztem, s megkívántam a velős pirítóst. Balatonfüreden szoktam rá eme étekre, de az elég távol lett volna, ezért gyorsan rákerestem a nevesebb fórumokon, hogy eleget tegyek magamnak. Összefutottam a barátaimmal és meglátogattuk ezt a nagyszerű helyet. A pirítósból leves, velős, ketszemélyes tál és egy madártej is lett. Minden nagyon finom és bőséges volt. A személyzetnek külön köszönet jár! Visszetérünk.

1  Köszönet neki: kasaarpad
Értékelés időpontja: 2018. március 20.

Február elején egy angol barátomnak meg akartam mutatni, hol dorbézoltam fiatal koromban. Így 38 év után meglátogattuk a tett helyszínét. Mosolyogva léptem be, mert az akkori hangulat megmaradt. A Fő úr fantasztikus szervírozást produkált. Az italokat ö ajánlotta és nem bántuk meg. Az étel igazi konyhaművészet volt számunkra. Nagyon kevés ilyen hely van. A személyzetnek, akik az ajtóban állva köszöntek el, ígéretet tettem, hogy egy kicsit sűrűbben látogatom őket. Be fogom tartani.

1  Köszönet neki: GoPlaces761868
Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Remek hangulatú vendéglő, igazán finom ételekkel és profi felszolgálással.
Biztos, hogy még visszatérünk.

Köszönet neki: jankocsaba
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Nagyhírű, de jelenleg mérsékelten értékelt vendéglő. Közel volt, kipróbáltuk.
Kétség kívül az az ember érzése (félelme), hogy Óbuda hírét felhasználva túristáknak szóló “madiarosch” vendéglő. A tények azonban meggyőztek. Hagyományos, klasszikus magyar ételek igazán kiváló minőségben kaphatók. A kiszolgálás egyszerű, közvetlen, szakszerű. A legtöbb asztal foglalt volt, családi, baráti vacsorák részére. 8 körül már teltház volt, igazán jó hangulattal.
Aki szereti a klasszikus magyar ínyencségeket, bátran jöjjön a Kélibe!!!

Köszönet neki: egervarigp

A következőt megtekintő utazók: Kéhli ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kéhli? Ossza meg benyomásait!