“Ne itt akarjunk jóllakni”
Okay Italia értékelése

Okay Italia
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. július 30.

Szerintem ha egy étteremben rendelek egy pizzát (csak egy méret van), akkor jogos elvárás, hogy lakjak vele jól. Az itteni pizza maximum egy kis előételként aposztrofálható, még legalább egy ugyanilyen lecsúszott volna, de akkor már több, mint 5 ezer forintra rúgott volna csak az én számlám, ital nélkül. Szép, ha valahol vékony olasz pizzát készítenek, de akkor ne ennyiért, mert ennyiből már inkább ennék egy steak-et... fogyókúrázóknak ajánlom.

Köszönet neki: András V

Értékelés időpontja: 2017. július 23. mobiltelefonon

Gyenge, àtlagos minőség, borzalmas tàlalàs... az àr köszönőviszonyban nem volt a minőséggel, első és utolsó alkalommal ettem ott.

Köszönet neki: BSU6
Értékelés időpontja: 2017. július 16. mobiltelefonon

Nem először jártam ebben az étteremben,de nem is utoljára!
Gyors kiszolgálás,barátságos atmoszféra.
Az ételek autentikus olasz ételek,hozzáértéssel készítve.
Még a kutyusomnak is volt hely a teraszon ami ad egy kis extrát...
Biztosan ajánlani fogom!
Köszönöm

Köszönet neki: 640szilvesztert
Értékelés időpontja: 2017. március 29.

Nem hozza a várt színvonalat, és főleg a hangulatot nem. Visszafogott ízek, hideg ételek, gondok a kiszolgálással. Sokkal több lehetőség lenne benne, kár hogy hagyják szétcsúszni

Köszönet neki: Klara M
Értékelés időpontja: 2017. január 24.

Hallevest és paradicsomlevest kértünk. A halleves egyedülálló, szuper. Tele finom tengeri herkentyűvel (rákok, kagylók stb.), az alaplé íze is tökéletes. A paradicsomleves nem volt felfedezés értékű, de ebben sem csalódtunk. Kellemes, érett, mediterrán íz.

Viszont a diós-gorgonzolás táskácskák füstölt kacsamellel és szárított paradicsommal, az valami eszméletlenül finom volt. Ezt nem szabad kihagyni. Kíváncsiak voltunk a spenótos töltésű táskára is, ez is jó volt, de a diós-gorgonzolás táskák ízorgiája mellett nem igazán tudtunk rá figyelni.

Pizzát nem kértünk, nézve a többi asztalhoz kihozottakat és élvezve a töltött tészták fantasztikus ízeit, talán nem is baj. Ha már valaki ide eljön, egyen a finom főtt tésztákból, pizza sokkal több helyen van a városban.

A kiszolgálás sietős, de korrekt volt. Sok vendég volt. Az asztalok elég közel vannak, egy kicsit több mozgástér jobb lenne, de tulajdonképpen az olasz éttermek többsége alkalmazza a sok jó ember kis helyen, kis asztaloknál összetolva is elfér elvet. Érdemes bevállalni, mert vannak felejthetetlenül finom ételek.

Köszönet neki: András B

A következőt megtekintő utazók: Okay Italia ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Okay Italia? Ossza meg benyomásait!