“Nem készítik el a rendelt ételt”
Okay Italia értékelése

Okay Italia
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2. mobiltelefonon

Az ételek egy része finom volt és kb 30perc utàn megkaptuk, (főleg hal ételek) a tésztaételekre viszont kb 20percel többet vártunk, egyesével kaptuk meg őket 5perc különbséggel. Majd mikor egyesével az összes ételt - 1kivételével- kihozták, és elfogyasztottuk, az utolsó étel még sehol nem volt. Kiderült, hogy a szakács egy papírra ömlött olaj folt miatt nem is látta a teljes rendelést, ezért hiába vártunk, senkinek nem tünt fel a pincérek közül, hogy 7 emberre 6 tálat hoztak ki... majd még minket kértek számon, hogy miért nem jeleztük hamarabb. Végül ingyen kávéval, és 10% kedvezménnyel távoztunk.

Köszönet neki: Lilla V

Értékelés időpontja: 2017. július 30.

Szerintem ha egy étteremben rendelek egy pizzát (csak egy méret van), akkor jogos elvárás, hogy lakjak vele jól. Az itteni pizza maximum egy kis előételként aposztrofálható, még legalább egy ugyanilyen lecsúszott volna, de akkor már több, mint 5 ezer forintra rúgott volna csak az én számlám, ital nélkül. Szép, ha valahol vékony olasz pizzát készítenek, de akkor ne ennyiért, mert ennyiből már inkább ennék egy steak-et... fogyókúrázóknak ajánlom.

Köszönet neki: András V
Értékelés időpontja: 2017. július 23. mobiltelefonon

Gyenge, àtlagos minőség, borzalmas tàlalàs... az àr köszönőviszonyban nem volt a minőséggel, első és utolsó alkalommal ettem ott.

Köszönet neki: BSU6
Értékelés időpontja: 2017. július 16. mobiltelefonon

Nem először jártam ebben az étteremben,de nem is utoljára!
Gyors kiszolgálás,barátságos atmoszféra.
Az ételek autentikus olasz ételek,hozzáértéssel készítve.
Még a kutyusomnak is volt hely a teraszon ami ad egy kis extrát...
Biztosan ajánlani fogom!
Köszönöm

Köszönet neki: 640szilvesztert
Értékelés időpontja: 2017. március 29.

Nem hozza a várt színvonalat, és főleg a hangulatot nem. Visszafogott ízek, hideg ételek, gondok a kiszolgálással. Sokkal több lehetőség lenne benne, kár hogy hagyják szétcsúszni

Köszönet neki: Klara M

A következőt megtekintő utazók: Okay Italia ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Okay Italia? Ossza meg benyomásait!