“Szinte már törzsvendégek vagyunk.”
Okay Italia értékelése

Okay Italia
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. január 23.

A párommal gyakran járunk ide. Ha fél éven belül 15x nem voltunk itt, akkor egyszer sem (bár szerintem még 15-nél is többször voltunk már). Nagyon kedvesek a pincérlányok, mindig odafigyelnek ránk, nem kell sokat várni, hogy felvegyék a rendelést, illetve, hogy kihozzák az ételt. Az asztal mindig tiszta, bár a hely kicsit szűkös, de nem vészes. Az étel isteni, imádom ezt a helyet. Jártunk már másik Okay Italiában is, de azok nem voltak jók. Maradunk a körúton lévő Okay-nál.

Köszönet neki: IvettG25

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Egy kiváló olasz étterem a Buadpesti forgatagban.
Nagyszerű ízek, jól láthatóan és érezhetően válogatott minőségi alapanyagok.

Köszönet neki: mbalazsVeszprem
Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Barátnőmmel gondoltuk megkoronázzuk az esténket egy kellemes vacsorával.
Sajnos kellemetlen lett.
Eszméletlen, hogy ez a hely üzemel még egyáltalán.
Fogadtatás (köszönés) rendben volt illetve a hely stílusa végett kapott 2 csillagot tőlünk.
Helyünk elfoglalása után, kellemetlen várakozás vette kezdetét..
Majd megkaptuk az étlapot.
Sikerült választanunk italt úgy 3-4 perc alatt mégsem kérdezték meg, hogy mit hozhatnak...
Az ital kiválasztása és kiszolgálása körülbelül annyi időt vett igénybe, mint az étel szervírozása, na most!
Kérdezem.. miért álltok 3-An a pultban, ha beszélgettek és figyelmen kívül hagyjàtok a vendégeket?!
Én éreztem kellemetlenül magam, hogy a 3 lány közül az egyiknek foglalkoznia kellett velünk és nem tudott elegendő időt fordítani a pult előtt ülő 2 fiatalemberre illetve kolléganőire.
Megérkezett a 2 rendelt ételünk, ami oly annyira ehetetlenül csípősre sikeredett, hogy nem tudtam megenni.
Az üres tányérom felett eltöltött 5-10 perc el gondolkodtatott, hogy lehetséges ez?
Fel is tettük ezt a kérdést...
A kapott válasz: “frissen lett darálva a paprika”
EZ MOST KOMOLY???
És akkor Mivan ? Ledaráltad a paprikát frissen, bele teszed az ételembe, majd ezt kapom, hogy bocs de frissen van daralva ezért csip ennyire!
Semmi mértéket nem ismer a konyha ezek szerint.... a bélszín rágós volt arra a válasz rosszul lett szeletelve, értem én, hogy a szakma krémje külföldön illetve jobb helyeken, de könyörgöm sza..ból nem lehet várat építeni!!
A számlát betitulalom tanuló pénznek, ezt a helyet kerülni kell!!

Személyzet azonnali cserét igényel.
Üdvözlettel:
Bana Norbert

Köszönet neki: norbertbana
Értékelés időpontja: 2017. november 16.

Érdekes színfolt a körúton. Elsőre nem igazán megnyerő, de amikor már helyet foglalsz, s a hely kicsit beszippant magába, amikor elkezded figyelni a történéseket, akkor rájöhetsz, hogy egy jól szervezett, hangulatos helyen vagy, ahol odafigyelnek a vendégre. A kiszolgáló személyzet kedves, nem tolakodó, de odafigyelő. Az étkek ízletesek, persze van amit igazán el tud készíteni az éppen szolgálatos szakács, s van amit "csak úgy megcsinál" :). Egyszer-egyszer érdemes belátogatni ide.

Köszönet neki: CsabaB268
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 29.

Zsúfolt a hely, az asztalok összeérnek, képtelenség beszélgetni, mert átlóg a többi asztal társasága. A kiszolgálás udvarias és készséges, de az étel mindannyiunk tányérján szétfőtt, ízetlen tészta volt. Töltött félholdat ettem, borzasztó volt.Szomorú, hogy ebben a városban, ennyi eredeti, finom olasz ételt kínáló étterem mellett, képes megélni egy ilyen hely, ennyire színvonal alatti minőséggel.

2  Köszönet neki: Júlia F

A következőt megtekintő utazók: Okay Italia ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Okay Italia? Ossza meg benyomásait!