“Pazar , megint , Gyuszival .”
Trattoria Pomo D'Oro értékelése

Trattoria Pomo D'Oro
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Különleges alkalmak, Nagy csoportok, Romantikus, Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. október 6. mobiltelefonon

Sokszor , talán vagy 15x voltunk már itt . Mindig jó , de amitől 1 hely különleges azt nehéz megitélni . Szubjektiv a dolog .
Nos nekünk egy Gyuszi nevű pincér adta ma azt amitől 5* a hely . Talán van mihez viszonyitanunk , volt szerencsénk bejárni a "fél " világot és a jó éttermeit .
Gyuszi ma különlegessé tette az ünnepi , romantikus esténket . Profi volt , de ez itt elvárás . Rendelésnél javasolt mást , és igaza volt , amire rábeszélt pazar választás volt . Kedves volt , profi volt .
A Gyuszi által javasolt ételek szenzációsak voltak , boroknál is több javaslata volt .
Ma Budapesten minden menő , új helyet kipróbálunk , de amikor vmi különleges családi eseményt ünneplünk évek óta ide jövünk vissza . Most is , Michelin csillagok ide , hájpolt helyek oda , mégis ide jöttünk , Gyuszi meg a hab volt a tortán .
Ma telt ház volt , 250 vendég !!!!!! De mi ebből semmit nem éreztünk !
Gratula mindenkinek , séfek , konyha , pincérek , bár .... pazar ! Gratula !
Nem vagyok fizetett
beirogató . Ami rossz az rossz , meg is irom .
Ami jó az jó , ahogyan ma este volt a Gianni és csapata !
Köszönjük !

Köszönet neki: TomBudapest

Értékelés időpontja: 2017. október 4.

Várakozással telve léptem be. Igen, a szféra, a hangulat, a színek, az illatok, a személyzet...minden stimmelt. Nekem.

Csodálatos 2 órát töltöttem el itt.:) A garnélás hatalmas saláta előételként, a vitello tonnato főételként abszolút tökéletes volt. Nekem a desszert nem okozott különösebb ízélményt, finom volt, de ennyi. A megelőző fogásokat bármikor és ugyanott. Köszönöm! :)

Köszönet neki: franninimom
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21. mobiltelefonon

Barátnőmmel voltunk vacsorázni és persze minden nagyon finom volt, de a legjobb a vendég szeretet és a szakképzett, hozzá értő személyzet volt. Itt emelném ki Zsoltot aki nem csak komfortot biztosított, de kiválóan ajánlott. Látszik hogy nem ma kezdte.
Köszönjük

Köszönet neki: Zsolti N
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

Nagyon elégedett voltam a hellyel! Szép és hangulatos is volt. Az ételek is nagyon finomak voltak. Mindenkinek ajánlani tudom.

Köszönet neki: Dani P
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 9. mobiltelefonon

Csodás körülmények között élvezetes vacsorát fogyasztottunk. Tökéletes olasz étterem.
Profi, kedves kiszolgálás, minőségi ételekkel, finom borokkal.
Ínyencek is találnak maguknak minden jót. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Beáta B

A következőt megtekintő utazók: Trattoria Pomo D'Oro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trattoria Pomo D'Oro? Ossza meg benyomásait!