“A legjobb gorog etterem Budapesten”
Taverna Dionysos értékelése

Taverna Dionysos
Konyha: Görög, Mediterrán
Milyen alkalomra? Romantikus, Nagy csoportok, Gyermekbarát, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Reggeli, Vacsora, Házhoz szállítás, Kültéri asztalok, Foglalások
Leírás: Egy cseppnyi Görögország a pesti Duna partján... Dionysos 1993 szilveszterén költözött a pesti Duna partjára, hogy elbűvölje városunk lakóit a görög konyha remekeivel és szőlőskertjeinek zamatos borával. A kékre festett ajtón belépve egy görög kisváros utcáin találjuk magunkat. Fényesre koptatott utcaköveken járunk, fehérre meszelt falak, és színesre festett ablakok mosolyognak ránk. Hosszan mesélhetnénk arról, milyen is a Taverna Dionysos vendégének lenni, de az atmoszférát, az ízeket és illatokat nehéz szavakkal leírni. Reméljük, egy szép napon betoppan hozzánk és vendégül láthatjuk nálunk, Görögországban!
Értékelés időpontja: 2018. július 9. mobiltelefonon

Isteniek az etelek es kiemelkedoen kedvesek a pincerek! Ajanlani tudjuk mindenkinek.

A tzatziki mennyei finom, bar eloetelkent lehet rendelni, akar egy laza nyari vacsoracal is feler.

A látogatás dátuma: 2018. július
2  Köszönet neki: BeatrixD61

Értékelés időpontja: 2018. május 12. mobiltelefonon

Szép tiszta minden! Külön tetszet a mosdó, ami teljesen új és tiszta! Az ételek nagyon finomak és a puncérek is nagyon kedvesek! Igazi görög étterem!
Rosszat nem tudok mondani!

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: BBalintt
Értékelés időpontja: 2018. május 7. mobiltelefonon

Nem először voltunk az étteremben, de utoljára.
A negatív élmények hatványozottan értek bennünket az utolsó látogatásunkkor, ami egy ilyen étteremben megengedhetetlen lenne.
Rendelés után az egyikünk nem azt az ételt kapta, amit kért. Ezután a desszertre, majd a fizetésre egy órát kellett várnunk, mert soha senki nem jött az asztalunkhoz.
Mivel én meghagytam az étel több, mint felét, kertem, csomagolják el. Ez megtörtént. Később, amikor szerettem volna megenni, az általam kért csirkében és rizsben halszálkát és haldarabokat találtam. Tekintve, hogy én ilyet nem kértem, vélhetően az én ételembe más maradékából is jutott. Már csak reménykedni tudok, hogy nem kaptam egy jó kis hepatitiszt, vagy egyéb fertőzést az étteremben, mert nem bízom benne, hogy a gyümölcs, esetleg az italok nem jártak más asztalán.
Ebben az árkategóriaban egyetlen étterem sem engedhetne meg magának ekkora igénytelenséget.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Timea_Katona
Értékelés időpontja: 2018. május 3.

Úgy 20-25 éve jártunk itt előszór. Szerelem volt első látásra és ízlésre. Itt fontosak a tradíciók, ugyanaz a Fönök,régi felszolgálók. Mintha hazaérnél.még sosem csalódtunk. A rohanó életünkben kimaradt néhány év, de a hétvégén újra itt ebédeltünk. A grillezett polip még mindig mennyei. Puha, nem rágós, ahogyan a nagykönyvben meg van írva. Ciprusi barátainkkal is betértünk már ide, el voltak ragadtatva.. A belső, a felazolgálók, akik mindig vevők a humorra, a toalett tisztasága, mind mind 5++++ csillag. A hely, ahol tényleg mindig nyár van és az ízek a mennybe repítenek. Imádjuk!,,, Epharisto Dionysos staff!

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: Ancsika73
Értékelés időpontja: 2018. április 28. mobiltelefonon

Nagyon szép hely.Igazi görög ételek.Kiszolgálás remek.Nagyon jol éreztem magam.Máskor is szivesen megyek majd oda.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: NorbertS1917

A következőt megtekintő utazók: Taverna Dionysos ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Taverna Dionysos? Ossza meg benyomásait!