“Ribs rajongóknak ”

Milyen alkalomra? Nagy csoportok, Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Környék: Andrássy út
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Asztalt foglaltunk, ami rendben is volt, felkínálták h az üresek közül is választhatunk, szép gesztus. Italrendelés, és felszolgálása rendben. A hely hangulata kifejezetten barátságos a halk zenével, sportcsatornákkal. Az ételek viszonylag lassan jöttek, bár lehet, hogy csak nagyon éhesek voltunk :-) Előételben a két leves (paradicsom, hagyma) finom volt, de semmi extra. A rántott hagymakarika felejthető, de a szósza, a bundázott mozzarellához pont illett... Az oldalas, a fiam nagy kedvence, most sem okozott Neki csalódást, az ő jelzői nem tűrnek nyomdafestéket sem :-) A csirkemellel lányom bírkózott meg, sikerrel, de semmi különlegeset nem hozott. A filet mignon medium tökéletesen jött ki, hozzá az édesburgonya (finomra pirítva), a rántott portobello (hát az tuti nem az volt, max 2 cm átmérőjű gombafejek voltak, vagyis közönséges Fehér csiperke lehetett!!!) és Jack Daniels szósz (na az isteni) elfogytak. A cowboy triple meat burgerben a bacon nem ropog, a chedar kevés rajta, mellé a fűszeres ketchup felesleges, a hasáb meg felejthető!

Köszönet neki: Molnar1970
TGIFWestend, a TGI Fridays Oktogon alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 17.

Kedves Molnar1970,

Köszönjük a visszajelzést, igyekszünk javítani a leírt pontokban. reméljük még sokszor találkozhatunk veletek éttermünkben!

Fridays csapat

Értékelés időpontja: 2017. december 2.

Nagyon szerettük ezt az éttermet, korábban nagyon sokat jártunk ide, és most újra szerettünk volna. Fejben már nagyon készültünk erre a vacsorára.

A mai napon (szombat) egy baráti társasággal látogattunk volna el az étterembe. Még tegnap (péntek) délelőtt próbáltunk telefonon asztalt foglalni. A telefont kezelő hölgy azonban azt állította, hogy nincs lehetőség foglalásra. Asztalt érkezési sorrend szerint tudnak adni, azonban menjünk nyugodtan, simán szokott menni. Nem ezt a rendszert ismertük, de elfogadtuk.

Amikor megérkeztünk, furcsa volt, hogy több asztalon, a fenti állítás ellenére, foglalt táblákat láttunk. Miközben ugye nekünk azt mondták, hogy a foglalás nem lehetséges.

A pincér sajnálkozva mondta, hogy nincs szabad asztal, legalább 45 perc várakozásra számíthatunk, ami tekintve, hogy a pultnál sem volt szabad hely, nem jöhetett szóba. A telefonban kapott tájékoztatással szemben ez nekünk nem tűnt simának.

Összeségében kifejezetten nem vendég barát a mostani hozzáállás. Ez egy szuper hely volt, nem tudom pontosan mi változott, nagyon csalódottak vagyunk.

4  Köszönet neki: Gábor O

Kedves Gábor!
Nagyon sajnáljuk, hogy decemberben rossz élményekkel távoztatok éttermünkből. Kollégáink rosszul kezelték a helyzetet, ezért elnézést szeretnénk kérni tőled. Reméljük a rossz élmény ellenére adtok nekünk még egy lehetőséget, hogy bebizonyítsuk a hely színvonala nem változott. A kellemetlenségek miatt még egyszer elnézést kérünk.

Fridays csapat

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 5.

Miután megjártam az USA-t, sajnos a BBQ ribs teljesen új értelmezést nyerrt számomra. Ezt ma csak itt tudom megkapni. Szerencsére helyet mindig sikerült foglalni és az ételek minősége is egyenletes. A BBQ borda pedig számomra itt a legjobb. Az árak picit magasabbak, mint az átlag, de a minőség ennyit megér. A pincérek figyelmesek, a kiszolgálás remek.

Köszönet neki: ZsoltG164
TGIFWestend, a TGI Fridays Oktogon alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 9.

Kedves Zsolt!

Nagyon köszönjük, hogy megírtad tapasztalataidat, még sokszor várunk vissza egy igazi amerikai bordára. Választékból nálunk nincs hiány. :)

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Kedvesz személyzet, minden rendven volt. Apró hiányosságok vannak csak. Az étel viszont mindenért kárpótol

Köszönet neki: erd_sib
TGIFWestend, a TGI Fridays Oktogon alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. augusztus 16.

Kedves erd_sib,

köszönjük, hogy megosztottad éttermünkben szerzett élményeidet! Várunk vissza máskor is. :)

Üdv, Fridays csapat

Értékelés időpontja: 2017. július 9.

Születésnap alkalmából mentünk el ide enni. Először voltunk itt. Kicsit féltem,h a borsos ár mellett mit fogunk kapni,de kellemes csalódás volt. Egy fél adag bordát ettünk, meg egy csirke mell csíkok panírban. A borda kiváló volt, 4000ft kértek el érte, de hatalmas adag egy embernek. A saláta mennyisége meg ámulatba ejtő volt. Azt hittem,h egy pici adagot kapok mellé, ennek ellenére el a párommal osztottam meg, annyi volt. Ne változtassatok ezen.
A panírozott csirkemell csíkok voltak egy picit csalódás. ha nem adnak hozzá mustáros szószt, elég ízetlen lett volna a hús. Elbírna több fűszert, több sót. bemegyek egy helyre, akkor a melléghelyiséget is megnézem, számomra az adja meg egy hely higiéniai értékét. Ráférne egy felújítás. Asztalok is picit kopottak már. Pincérek kedvesek voltak.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Dániel B
TGIFWestend, a TGI Fridays Oktogon alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. augusztus 9.

Kedves Borsos D,

köszönjünk, hogy éttermünket választottátok és megírtátok látogatás utáni tapasztalataitokat. Örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő, reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk veletek.

A következőt megtekintő utazók: TGI Fridays Oktogon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: TGI Fridays Oktogon? Ossza meg benyomásait!