“Igazi olasz ízek, változatos étlap, de...”
TG Italiano értékelése

TG Italiano
Foglalás a következőn keresztül: OpenTable
A kért időben nincs szabad asztal itt: TG Italiano. Válasszon másik időpontot, vagy böngésszen a szabad asztallal rendelkező éttermek között.
Az Ön által megadott időpont már elmúlt.
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Ebéd, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 1.

Az ételekkel, a hely színvonalával, a kiszolgálással nagyon megvoltunk elégedve.
Egyetlen gond az italok túlárazása volt.
Ha itt jár mindenképpen próbálja ki a Vitello tonnato (előétel, tonhalkrémes borjú szelet), és a papfojtó tésztát (szintén előétel).
Panna Cottájuk is isteni :)

Köszönet neki: realpeti
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló PR válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves Peti! Köszönjük szépen, várjuk vissza sok-sok szeretettel! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 8. mobiltelefonon

Nagyon szepen igényes a hely az ételek is nagyon finomak! Egyedül az árak egy kicsit túlzóak. Összességében jol éreztük magunkat !

Köszönet neki: krisztianL1998
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 24.

Kedves Krisztián! Köszönjük őszinte visszajelzését, reméljük még vendégül láthatjuk éttermünkben!

Értékelés időpontja: 2018. január 2.

A párom asztalt foglalt a kívánságom szerint, ugyanis nagyon hosszú nap állt mögöttem, szerettem volna enni a kedvenc fogásomból egy adagot :) Bár nem először jártunk itt, levest most először kértem, természetesen minestrone levest választottam az étlapról-olaszos, gondoltam, maradnék stílusos. Csalódás volt, ugyanis túl forró volt!!! De annyira, hogy nagyjából 10 perc kevergetés után vált nagyjából fogyaszthatóvá....(fújva fogyasztható) ilyet még soha nem tapasztaltam, ez szarvashiba, ilyet nem szabad véteni...kár. Pedig: :) a levesben lévő pestot a konyhában állították össze frissen, még fenyőmagokat is találtam, a parmezánt frissen reszelték amit a levesbe szórtam, a zöldségek finomak, roppanósak voltak. Tehát: tökéletes levest tálaltak elém, csakhogy! Mire ehettem volna, a párom réges rég elfogyasztotta az előételét, én meg nem szerettem volna sokáig váratni a főfogást. Ő elfogyasztott egy mediumon sütött bélszínt, ami csodálatos volt, nagyon megéri az árát, én pedig a szokásos kis borjúérméket fogyasztottam el szarvasgombás szósszal.
Az ételek tehát folyamatosan nagyon finomak, minőségi ingadozást nem tapasztaltunk, ám a kiszolgálásra azért lehetne nagyobb hangsúlyt fektetni, ugyanis az, hogy legalább 10 percig kell várni, mire odajön valaki hogy felvegye az italrendelést, amit ugyancsak legalább 10 perc várakozás után hoznak ki, s csak azt követően veszik fel a rendelést, nonszensznek tartom.
A fél óránkénti szülinapozást meg már nemis említem, gondolom mást is zavar a romantikázásban.... :(

A körülményektől függetlenül valószínűleg jövünk még, bár ez még tárgyalás alapját képezi nálunk.

Köszönet neki: _WW_

Kedves Viktoria! Köszönjük szépen, várjuk vissza sok szeretettel! :)

Értékelés időpontja: 2017. november 26. mobiltelefonon

Vettünk egy helyi embert és szerettük, olasz étel. A rizs, a hús és a pizza mindent nagyon jó volt, és a kezelés tökéletes volt. Visszajövök

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: DianaS6660
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 5.

Kedves Diana, Köszönjük szépen a kedves szavakat! Várjuk vissza sok szeretettel!

Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Az étel finom volt, a szuflét egy kicsit kevesebb ideig kellett volna sütni :) persze azért így is elfogyott....

Köszönet neki: EditP49
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 5.

Kedves Edit! Köszönjük az értékelését, legközelebb jobban figyelni fogunk! :) Várjuk vissza!

A következőt megtekintő utazók: TG Italiano ugyancsak megtekintették

Járt már itt: TG Italiano? Ossza meg benyomásait!