“Szeretem :)”
TG Italiano értékelése

TG Italiano
Foglalás a következőn keresztül: OpenTable
A kért időben nincs szabad asztal itt: TG Italiano. Válasszon másik időpontot, vagy böngésszen a szabad asztallal rendelkező éttermek között.
Az Ön által megadott időpont már elmúlt.
Konyha: Olasz
Milyen alkalomra? Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. április 9.

Hirtelen ötlettől vezérelve ismét elhozott a párom ide :) Megkóstoltam a spárgakrémlevest, nagyon finom volt, meglepetésként értek a pirított cukkiniszeletek a levesben, de ez egy nagyon jó ötlet volt! Pozitív, hogy most nem volt annyira forró, mint a múltkor, köszi, hogy beszereztetek végre egy maghőmérőt :) Miért került le az étlapról a borjúérmék szarvasgombás mártásban, burgonyahabbal-c. recept? Helyette egy másik gomba (ami tényleg gomba és nem inkább fűszer..-bolondulok a szarvasgombáért..ez egyedülálló itt, hogy van ilyen borjúétel) és gyümölcs...ezt a köretet én inkább valami vadhoz tudnám elképzelni...mindegy...azért szerencsére az új pincérkislányt rá tudtam venni, hogy megkérdezze a konyhában, meg tudják-e csinálni nekem (amúgy tudtam, hogy meg lehet, mert a múltkor is volt erre lehetőség annak ellenére, hogy már nem volt az étlapon) Kérem, tegyék vissza az étlapra! Nem érdekel, ha ez a fogás drágább lesz esetleg, engem a lehetőség érdekel :) A párom kis rákfarkocskái és főétele újra tökéletes volt... mint mindig :) Jobb volt kiszolgálás is, köszönöm, hogy figyelnek erre. :) Jövünk vissza...

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: _WW_
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló PR válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 11.

Kedves Ács V, Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat és nagyon örülünk, hogy jól érezte magát éttermünkben! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk, és akkor már a kedvenc étele is újra étlapon lesz!

Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Kategóriájában az egyik legjobb hely .Rendszeresen járunk ide Csak ajánlani tudom mindenkinek az összes korosztály számára.

Köszönet neki: Connector757701
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló PR válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

Kedves Réka! Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, várjuk vissza nagyon sok szeretettel! :)

Értékelés időpontja: 2018. február 1.

Az ételekkel, a hely színvonalával, a kiszolgálással nagyon megvoltunk elégedve.
Egyetlen gond az italok túlárazása volt.
Ha itt jár mindenképpen próbálja ki a Vitello tonnato (előétel, tonhalkrémes borjú szelet), és a papfojtó tésztát (szintén előétel).
Panna Cottájuk is isteni :)

Köszönet neki: realpeti
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló PR válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves Peti! Köszönjük szépen, várjuk vissza sok-sok szeretettel! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 8. mobiltelefonon

Nagyon szepen igényes a hely az ételek is nagyon finomak! Egyedül az árak egy kicsit túlzóak. Összességében jol éreztük magunkat !

Köszönet neki: krisztianL1998
Aron_Remenyik, a TG Italiano alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 24.

Kedves Krisztián! Köszönjük őszinte visszajelzését, reméljük még vendégül láthatjuk éttermünkben!

Értékelés időpontja: 2018. január 2.

A párom asztalt foglalt a kívánságom szerint, ugyanis nagyon hosszú nap állt mögöttem, szerettem volna enni a kedvenc fogásomból egy adagot :) Bár nem először jártunk itt, levest most először kértem, természetesen minestrone levest választottam az étlapról-olaszos, gondoltam, maradnék stílusos. Csalódás volt, ugyanis túl forró volt!!! De annyira, hogy nagyjából 10 perc kevergetés után vált nagyjából fogyaszthatóvá....(fújva fogyasztható) ilyet még soha nem tapasztaltam, ez szarvashiba, ilyet nem szabad véteni...kár. Pedig: :) a levesben lévő pestot a konyhában állították össze frissen, még fenyőmagokat is találtam, a parmezánt frissen reszelték amit a levesbe szórtam, a zöldségek finomak, roppanósak voltak. Tehát: tökéletes levest tálaltak elém, csakhogy! Mire ehettem volna, a párom réges rég elfogyasztotta az előételét, én meg nem szerettem volna sokáig váratni a főfogást. Ő elfogyasztott egy mediumon sütött bélszínt, ami csodálatos volt, nagyon megéri az árát, én pedig a szokásos kis borjúérméket fogyasztottam el szarvasgombás szósszal.
Az ételek tehát folyamatosan nagyon finomak, minőségi ingadozást nem tapasztaltunk, ám a kiszolgálásra azért lehetne nagyobb hangsúlyt fektetni, ugyanis az, hogy legalább 10 percig kell várni, mire odajön valaki hogy felvegye az italrendelést, amit ugyancsak legalább 10 perc várakozás után hoznak ki, s csak azt követően veszik fel a rendelést, nonszensznek tartom.
A fél óránkénti szülinapozást meg már nemis említem, gondolom mást is zavar a romantikázásban.... :(

A körülményektől függetlenül valószínűleg jövünk még, bár ez még tárgyalás alapját képezi nálunk.

Köszönet neki: _WW_

Kedves Viktoria! Köszönjük szépen, várjuk vissza sok szeretettel! :)

A következőt megtekintő utazók: TG Italiano ugyancsak megtekintették

Járt már itt: TG Italiano? Ossza meg benyomásait!