“A magyar gasztronómia szégyene”
Mediterran Bistro értékelése

Mediterran Bistro
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Foglalások
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Minden különösebb elvárás nélkül tértünk be ebédelni. Hárman, háromféle főételt választottunk, de ilyent még sehol nem tapasztaltunk, hogy mindhárom étel minősége nagyon gyenge volt. Mert, hogy egy vagy két étel, valamiért nem sikerül az még
el-elnézhető, de hogy egyiket sem sikerült tökéletesen elkészíteni az azt hiszem, egy ilyen frekventált helyen működő étteremben, az szégyen. A hideg ételt, a sületlen húst csak tetézte az avas olaj/zsírban sült burgonya.
De, ne legyünk olyan "szőrös szívűek", a leves finom volt, a limonádé tökéletes.

Köszönet neki: Wanderer658597

Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Nem indultunk ide nagy elvárásokkal és nagyon kellemesen csalódtunk. A felszolgáló mosolygós,az ételek kifogástalan minőségűek voltak. Kicsit talán drágának ítéltem.

Köszönet neki: 648eszterm
Értékelés időpontja: 2017. november 2.

A vendégek általában nem véletlenül dícsérik a helyet, mind az ételek minősége, mind a kiszolgálás gyorsasága és udvariassága minta értékű. Persze különleges kulináris csemegéket ne várjon senki, de csalódni se fog a választott ételek minőségében.

Köszönet neki: bjudit46
Értékelés időpontja: 2017. október 9.

Egy kedves barátomtól kaptam ide meghívást, kupon formájában, így csak a szervízdíjat és az italfogyasztás terhelte a számlánkat. Teljes mértékben meg voltunk elégedve, a kiszolgálás kedves volt, több felszolgáló is figyelt ránk. Az ételek nagyon ízletesek voltak. Este 8-ra volt asztalfoglalásunk és így választani tudtunk az üres asztalok közül. A deszerteket nem az étlapról, hanem egy kiegészítő kártyáról lehetett választani, de mennyeien finomak voltak. Az étterem vendégei féláron élvezhetik a Jazzy

Köszönet neki: DottiFigu
Értékelés időpontja: 2016. november 5.

A barátnőmet vittem el évforduló alkalmából, és tényleg minden rendben volt. A kiszolgálás gyors, precíz volt, az ételek finomak, a hely hangulatos. Árait tekintve teljesen átlagos, szinte olcsó. (Én ráadásul pont kifogtam egy kupont, amivel 8000 forint értékben ehettünk 4000 forintért, így 10000 forint alatt tudtunk háromfogásos vacsorát enni ketten.)
Az egyetlen "negatívum" hogy a hely viszonylag kicsi, de minket ez nem zavart mert kevesen voltak amikor mentünk.

Ajánlom a galériába/ablakba történő asztalfoglalást

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: DPe997

A következőt megtekintő utazók: Mediterran Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mediterran Bistro? Ossza meg benyomásait!