“Délutáni találkozó egy baráttal”

Centrál Kávéház és Étterem
15. helyezett 178 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Magyar, Kávéház
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Reggeli, Ebéd, Foglalások
Leírás: Tradíció és korszerűség. Tisztelet a hagyományoknak, nyitottság az újra. Ez jellemzi a 130 éves Centrál Kávéház és Éttermet. Büszkék vagyunk elődeinkre, és tisztában vagyunk korunk kihívásaival. Nem megidézni akarjuk a múltat, hanem újjáéleszteni azt a szellemiséget, mely ezt a helyet egykoron a főváros egyik legkedveltebb intellektuális központjává tette. Mégpedig az Önök segítségével. Hiszen mi csak a "díszletet" adhatjuk - a patinás környezetet, a finom ételeket, csábító édességeket és frissítő italokat – a hangulatról Önök gondoskodnak. Mindazok, akik betérnek hozzánk reggel egy kávéra, délben ebédre, színház előtt egy pohár borra vagy utána egy könnyű vacsorára esteleg alkotó közönségként részt vesznek valamelyik programunkon.
Értékelés időpontja: 2015. július 8.

Június 30-án délután találkozóm volt egy régi baráttal és ezt a helyet adta meg. Nem ismertem korábban, de könnyen odataláltam, a közlekedés kiváló. Ott is ebédeltünk, a napi menüből választottam. Nagyon jó a konyhája, isteni volt az étel. A személyzet figyelmes, a mellékhelyiség tiszta. Kellemes környezet, bátran ajánlom bárkinek!

2  Köszönet neki: newly2014
PM_QualityManagement, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. július 14.

Kedves newly2014!

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választott,
és hogy értékelte a nálunk eltöltött idejét!
Örömmel tölt el minket hogy minden téren elégedett volt velünk.
Külön köszönet, hogy kiemelte ételeinket és a személyzetünket!
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Köszönet neki: David R
Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Köszönet neki: Vivien K

A következőt megtekintő utazók: Centrál Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Centrál Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!