“Klasszikus kávéház”

14. helyezett 178 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Magyar, Kávéház
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Leírás: Tradíció és korszerűség. Tisztelet a hagyományoknak, nyitottság az újra. Ez jellemzi a 130 éves Centrál Kávéház és Éttermet. Büszkék vagyunk elődeinkre, és tisztában vagyunk korunk kihívásaival. Nem megidézni akarjuk a múltat, hanem újjáéleszteni azt a szellemiséget, mely ezt a helyet egykoron a főváros egyik legkedveltebb intellektuális központjává tette. Mégpedig az Önök segítségével. Hiszen mi csak a "díszletet" adhatjuk - a patinás környezetet, a finom ételeket, csábító édességeket és frissítő italokat – a hangulatról Önök gondoskodnak. Mindazok, akik betérnek hozzánk reggel egy kávéra, délben ebédre, színház előtt egy pohár borra vagy utána egy könnyű vacsorára esteleg alkotó közönségként részt vesznek valamelyik programunkon.
Értékelés időpontja: 2015. október 20. mobiltelefonon

Egy sütire és egy Lattéra ugrottam be. Igazán jó ötlet volt. A hangulat klasszikus, a berendezés a kiszolgálás és a süti remek. Frekventált környéken van. Igazából mindenkinek ajánlom aki szereti a klasszikus igazi régi kávéházi hangulatot és a finom sütiket .

1  Köszönet neki: Imre V
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. október 31.

Tisztelt Imre V!
Köszönjük megtisztelő értékelését és elismeréséről szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza!
Köszönettel:
Centrál Kávéház

Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1.

A barátaimmal beültünk a fogadtatás első osztályú a borok amit a felszolgálo aján pontosan illetek az ételekhez megkostoltuk az ételeket iz orgia fogadot a felszolgálás ételek 6 csilagosak voltak Köszönjük.

Köszönet neki: Monikabianca
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. október 5.

Kedves Monikabianca!

Mindig öröm számunkra az ilyen kitüntető elismerés!
Köszönjük megtisztelő értékelését és kollégáinkról szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Tisztelettel:

Centrál Kávéház

Értékelés időpontja: 2015. július 8.

Június 30-án délután találkozóm volt egy régi baráttal és ezt a helyet adta meg. Nem ismertem korábban, de könnyen odataláltam, a közlekedés kiváló. Ott is ebédeltünk, a napi menüből választottam. Nagyon jó a konyhája, isteni volt az étel. A személyzet figyelmes, a mellékhelyiség tiszta. Kellemes környezet, bátran ajánlom bárkinek!

2  Köszönet neki: newly2014
PM_QualityManagement, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. július 14.

Kedves newly2014!

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választott,
és hogy értékelte a nálunk eltöltött idejét!
Örömmel tölt el minket hogy minden téren elégedett volt velünk.
Külön köszönet, hogy kiemelte ételeinket és a személyzetünket!
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Üdvözlettel,

Central Kávéhaz

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Köszönet neki: Lior W
Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt mobiltelefonon
Google-fordítás

Köszönet neki: Chris K

A következőt megtekintő utazók: Centrál Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Centrál Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!