“Klasszikus kávéház”

14. helyezett 163 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Magyar, Kávéház
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Ebéd, Foglalások
Leírás: Tradíció és korszerűség. Tisztelet a hagyományoknak, nyitottság az újra. Ez jellemzi a 130 éves Centrál Kávéház és Éttermet. Büszkék vagyunk elődeinkre, és tisztában vagyunk korunk kihívásaival. Nem megidézni akarjuk a múltat, hanem újjáéleszteni azt a szellemiséget, mely ezt a helyet egykoron a főváros egyik legkedveltebb intellektuális központjává tette. Mégpedig az Önök segítségével. Hiszen mi csak a "díszletet" adhatjuk - a patinás környezetet, a finom ételeket, csábító édességeket és frissítő italokat – a hangulatról Önök gondoskodnak. Mindazok, akik betérnek hozzánk reggel egy kávéra, délben ebédre, színház előtt egy pohár borra vagy utána egy könnyű vacsorára esteleg alkotó közönségként részt vesznek valamelyik programunkon.
Budapest, Magyarország
6 . szintű közreműködő
125 értékelés
63 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 77 pozitív szavazat
“Klasszikus kávéház”
Értékelés időpontja: 2015. október 20. mobiltelefonon

Egy sütire és egy Lattéra ugrottam be. Igazán jó ötlet volt. A hangulat klasszikus, a berendezés a kiszolgálás és a süti remek. Frekventált környéken van. Igazából mindenkinek ajánlom aki szereti a klasszikus igazi régi kávéházi hangulatot és a finom sütiket .

Látogatás dátuma: 2015 októberében
1 Köszönet neki: Imre V
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre., 2015. október 31.
Tisztelt Imre V!
Köszönjük megtisztelő értékelését és elismeréséről szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza!

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Cseh nyelvűek elsőként
32 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 17 pozitív szavazat
“klaszikus”
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1. mobiltelefonon

A barátaimmal beültünk a fogadtatás első osztályú a borok amit a felszolgálo aján pontosan illetek az ételekhez megkostoltuk az ételeket iz orgia fogadot a felszolgálás ételek 6 csilagosak voltak Köszönjük.

Látogatás dátuma: 2015 augusztusában
Köszönet neki: Monikabianca
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre., 2015. október 5.
Kedves Monikabianca!

Mindig öröm számunkra az ilyen kitüntető elismerés!
Köszönjük megtisztelő értékelését és kollégáinkról szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Tisztelettel:

Centrál Kávéház
London, Egyesült Királyság
3 . szintű közreműködő
11 értékelés
3 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 pozitív szavazat
“Délutáni találkozó egy baráttal”
Értékelés időpontja: 2015. július 8.

Június 30-án délután találkozóm volt egy régi baráttal és ezt a helyet adta meg. Nem ismertem korábban, de könnyen odataláltam, a közlekedés kiváló. Ott is ebédeltünk, a napi menüből választottam. Nagyon jó a konyhája, isteni volt az étel. A személyzet figyelmes, a mellékhelyiség tiszta. Kellemes környezet, bátran ajánlom bárkinek!

• Látogatás dátuma: 2015 júniusában
2 Köszönet neki: newly2014
PM_QualityManagement, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2015. július 14.
Kedves newly2014!

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választott,
és hogy értékelte a nálunk eltöltött idejét!
Örömmel tölt el minket hogy minden téren elégedett volt velünk.
Külön köszönet, hogy kiemelte ételeinket és a személyzetünket!
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Üdvözlettel,

Central Kávéhaz

A következőt megtekintő utazók: Centrál Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Centrál Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!