“Fagylalt”

14. helyezett 168 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Magyar, Kávéház
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Ebéd, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Leírás: Tradíció és korszerűség. Tisztelet a hagyományoknak, nyitottság az újra. Ez jellemzi a 130 éves Centrál Kávéház és Éttermet. Büszkék vagyunk elődeinkre, és tisztában vagyunk korunk kihívásaival. Nem megidézni akarjuk a múltat, hanem újjáéleszteni azt a szellemiséget, mely ezt a helyet egykoron a főváros egyik legkedveltebb intellektuális központjává tette. Mégpedig az Önök segítségével. Hiszen mi csak a "díszletet" adhatjuk - a patinás környezetet, a finom ételeket, csábító édességeket és frissítő italokat – a hangulatról Önök gondoskodnak. Mindazok, akik betérnek hozzánk reggel egy kávéra, délben ebédre, színház előtt egy pohár borra vagy utána egy könnyű vacsorára esteleg alkotó közönségként részt vesznek valamelyik programunkon.
Értékelés időpontja: 2016. április 25. mobiltelefonon

Beugrottunk egy üditőre és fagylaltra. Sajnos a hely inkább a turistàkra vár, a felszolgáló szinte ledobta az itallapot elènk. Hangulatos hely, gyors megbeszèlèsre alkalmas. Ennyi

2  Köszönet neki: Nelly B
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. május 20.

Tisztelt Hölgyem!

Hamarosan kínálatunkban megjelennek a fagylaltkelyheink, melyeket a nyári étlapunkon ajánljuk! Elnézést kérünk felszolgálónk viselkedése miatt, reméljük ellátogat hozzánk a jövőben és a Centrál hangulatával, vendéglátásával és visszanyerjük megtisztelő bizalmát!

Tisztelettel:
Centrál Kávéház és Étterem Vezetősége

A legutóbbi értékelések erről: Centrál Kávéház és Étterem
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2016. február 15.

Első találkozásunk az étteremmel (nem véletlenül) Valentin napjára esett.
Az éttermet megelőzi a híre, így nagy várakozással nyitottunk be a pompás épületbe. Klasszikus, tradicionális budapesti kávéházi hangulat fogad, s ezt a lehető legjobb értelemben gondolom: csodás, hangulatos enteriőr, élő, kellemes zongoramuzsika.
A figyelmes pincér megnyugtató mosollyal, zokszó nélkül, pillanatok alatt takarította föl a földről véletlenül levert üvegpohár szilánkjait.
A kiszolgálás profi, enyhén kimért.
A "Mentás bodza limonádé" nagyon jó választás volt.
- "Bőrén sült fogas olívástúrógombóccal és citromos-zöldfűszeres mártással":
omlós, "széteső" hús, mennyei mártásokkal - nagyon finom.
- "Csirkepaprikás tojásos nokedlivel és salátával":
csontjától megszabadított két csirkecomb ízlésesen tálalva, melyek nagyon finom szaftban kelletik magukat. A nokedli rendben van, semmi extra.
- Rákóczi túrós: isteni.
- Sacher: nekem egy picit túl édes, de nagyon finom.
Az árak teljesen elfogadhatóak, a számlán külön föltüntetve a szervízdíj.
Mindenkinek bátran ajánlom a Kávéházat, bármely időszakban.
Negatívum: a nyüzsgő pincéreket néha nehéz "elkapni", illetve a környékbeli belvárosi utcákban a parkolás rémálom.

Köszönet neki: Zmák B
Értékelés időpontja: 2015. október 20. mobiltelefonon

Egy sütire és egy Lattéra ugrottam be. Igazán jó ötlet volt. A hangulat klasszikus, a berendezés a kiszolgálás és a süti remek. Frekventált környéken van. Igazából mindenkinek ajánlom aki szereti a klasszikus igazi régi kávéházi hangulatot és a finom sütiket .

1  Köszönet neki: Imre V
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. október 31.

Tisztelt Imre V!
Köszönjük megtisztelő értékelését és elismeréséről szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza!
Köszönettel:
Centrál Kávéház

Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1.

A barátaimmal beültünk a fogadtatás első osztályú a borok amit a felszolgálo aján pontosan illetek az ételekhez megkostoltuk az ételeket iz orgia fogadot a felszolgálás ételek 6 csilagosak voltak Köszönjük.

Köszönet neki: Monikabianca
TVadasz, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. október 5.

Kedves Monikabianca!

Mindig öröm számunkra az ilyen kitüntető elismerés!
Köszönjük megtisztelő értékelését és kollégáinkról szóló véleményét.
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Tisztelettel:

Centrál Kávéház

Értékelés időpontja: 2015. július 8.

Június 30-án délután találkozóm volt egy régi baráttal és ezt a helyet adta meg. Nem ismertem korábban, de könnyen odataláltam, a közlekedés kiváló. Ott is ebédeltünk, a napi menüből választottam. Nagyon jó a konyhája, isteni volt az étel. A személyzet figyelmes, a mellékhelyiség tiszta. Kellemes környezet, bátran ajánlom bárkinek!

2  Köszönet neki: newly2014
PM_QualityManagement, a Centrál Kávéház és Étterem alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. július 14.

Kedves newly2014!

Szeretnénk megköszönni, hogy minket választott,
és hogy értékelte a nálunk eltöltött idejét!
Örömmel tölt el minket hogy minden téren elégedett volt velünk.
Külön köszönet, hogy kiemelte ételeinket és a személyzetünket!
Szeretettel várjuk vissza minél hamarabb!

Üdvözlettel,

Central Kávéhaz

A következőt megtekintő utazók: Centrál Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Centrál Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!