Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:
A legújabb értékelések. A legalacsonyabb árak. A tökéletes hely hotelkereséshez.

“Budapest”

Centrál Kávéház és Étterem
14. helyezett 152 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Kávéház, Európai, Közép-európai, Magyar
Milyen alkalomra? Üzleti találkozók, Gyermekbarát, Romantikus, Nagy csoportok, Helyi konyha, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Villásreggeli, Reggeli, Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Mastercard-elfogadóhely, Visa-elfogadóhely, Elektronikus fizetés, Ingyenes WiFi, Teljes bár, Etetőszék, Kültéri asztalok, Foglalások, Ülőhely, Alkoholos italok, Elvitel, Felszolgálószemélyzet, Akadálymentesített
Leírás: Tradíció és korszerűség. Tisztelet a hagyományoknak, nyitottság az újra. Ez jellemzi a 130 éves Centrál Kávéház és Éttermet. Büszkék vagyunk elődeinkre, és tisztában vagyunk korunk kihívásaival. Nem megidézni akarjuk a múltat, hanem újjáéleszteni azt a szellemiséget, mely ezt a helyet egykoron a főváros egyik legkedveltebb intellektuális központjává tette. Mégpedig az Önök segítségével. Hiszen mi csak a "díszletet" adhatjuk - a patinás környezetet, a finom ételeket, csábító édességeket és frissítő italokat – a hangulatról Önök gondoskodnak. Mindazok, akik betérnek hozzánk reggel egy kávéra, délben ebédre, színház előtt egy pohár borra vagy utána egy könnyű vacsorára esteleg alkotó közönségként részt vesznek valamelyik programunkon.
2 értékelés
“Budapest”
Értékelés időpontja: 2017. január 2. mobiltelefonon

Kellemes hangulatú kávézó, talán jobb kávét és desszertet vártam volna. A felszolgálás rendben volt.

Látogatás dátuma: 2017 januárjában

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Cseh nyelvűek elsőként
82 értékelés
69 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 22 pozitív szavazat
“Mai pesti kávéház”
Értékelés időpontja: 2016. december 12.

A Belvárosban kellett találkoznom üzletfelemmel, a Centrált beszéltük meg helyszínként.
Nem jó kávé, közepes minőségű sütemény mellé büntetés-rossz felszolgálást kaptunk. Tudom, nem lehet ma lelkes és motivált pincért kapni, de ne én érezzem már rosszul magam miatta. Lassú, pontatlan, pökhendi.
Mindegy. A kávéházban meleg volt, a szék kényelmes volt, Az üzletet nyélbe ütöttük. Mi mást is akarok?

• Látogatás dátuma: 2016 novemberében
Köszönet neki: Gasztromann
Budapest, Magyarország
3 értékelés
3 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Kopott elegancia...”
Értékelés időpontja: 2016. október 23.

Kávéra és süteményre ültünk be. A sütemények (Centrál és Túrós-gyümölcsös) rendben voltak, bár csalódottan állapítottuk meg, hogy cukormentes vagy paleo kínálatuk egyáltalán nincsen. A presszó kávé és a latte is közepesnek mondható, semmi extra. A pincérek kedvesek voltak, bár a kiszolgálás nagyon lassú volt, a kávéért kétszer kellett szólni, mert az valahogy lemaradt... A berendezés és a légkör elegáns, múltat idéző, hangulatos. Kár érte, mert összességében véve más pozitívumot nem érdemel a hely.

2 Köszönet neki: gydora
2 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 7 pozitív szavazat
“Katasztrofalis felszolgalas”
Értékelés időpontja: 2016. október 22.

Borzasztoan csalodottak vagyunk. Megerkezesunkor meg nem is gondoltuk volna, hogy a felszolgalok ennyire nevetsegesen keveset ertenek a munkajukhoz. Reggelizni es kavet fogyasztani mentunk a central kavehazba, sajnos nem tudom nagy betuvel irni a kavezo nevet. Rendeltunk, felszolgaltak minden rendben volt. Mikor vegeztunk a reggelivel, 20 perc utan az ures tanyarainkat attettuk a mellettunk levo ures asztalra mert zavart minket a beszelgetesben. Hozza szeretnem tenni, hogy a kavezo nem volt tele, osszesen 3 felszolgalo szemelyzetet szamoltunk. Mikor megrendeltuk a szamlat, sajnos nem kozoltuk elore, hogy kulon szeretnenk fizetni, ez rettentoen megviselte a fiatal pincerholgyet, mert borzasztoan rancolta a homlokat. A vallrangatasahoz mar inkabb nem fuznek egyeb kommentart, kritikan aluli ebben a szakmaban. mikor masodszorra jott vissza hozzank az asztalhoz es megkerdezte mit akarunk, megmondtuk, hogy meg mindig fizetni szeretnenk. Nem akarta, hogy kulon fizessunk, neki jobb lett volna egybe. mi meg mondtuk, hogy nekunk jobb lenne kulon. sajnos megint rossz valaszt adtunk mert meg idegesebb lett a kisasszony. vegulis sokat nem kellett volna stresszelnie magat mert a szamla tartalmazza a 12 % borravalot, tehat o igy is ugy is nyer. sajnos. harmadik probalkozasanal mondtuk neki, hogy hozzon egy szamologepet ha fejben nem megy neki osszeadni a dolgokat. Hal Istennek hozott, mar majdnem mehettunk de aztan megint el kellett szaladnia mert a visszajaro penz nem volt nala. legvegen figyelmeztett minket, hogy meg 330 forinttal az adosai vagyunk mert hat a borravalo az ugye jar es annyi hianyzik meg. ebben a pillanatban erosen le kellett fognunk magunkat, de mivel felszolgalo a szakmank nekunk is es professzionalis dolgozunk ez nem volt nehez. Par eve Svajcban dolgozunk, a vendeglatasban, felszolgalokent 5 csillagos hotelekben es tortenelmi szallodakban. Mindenhol megalltuk a helyunket es imadnak minket mert kedvesek, figyelmesek vagyunk es barmilyen elcsepelt is a mondat de a vendeg az elso es a vendeg a kiraly. Kedves Vezetok! Kerem Onoket, hogy tegyenek egy pillantast a felszolgaloira, akik a ceg arcai!!es huzzanak egy felsobb nivo hatart a munkavallaloiknak, kulonben elveszitik a szamomra amugy kerdeses helyuket a ranglistan.

4 Köszönet neki: Janka J
Budapest, Magyarország
31 értékelés
31 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 58 pozitív szavazat
“Milyen lehet a melegkonyha?”
Értékelés időpontja: 2016. október 15.

Késő délben, csak egy kávéra és süteményre tértünk be a Centrálba. Magam ritkán fogyasztok édességet, a társaim elé kerülő sütemények megjelenése azonban számomra is élmény jelentett. Míg ők közelebbi ismerkedésbe kezdtek választottjaikkal, én – minden érdek nélkül – elindultam, hogy szemügyre vegyem a vitrinben kiállított kollekciót. A pultban finom ízléssel, elegánsan épített, apró műtárgyak változatos sorát találtam. Néhányuk megjelenése szellemesen lépte át a klasszikus elődje által sugallt konvenciót. Társaim a „tartalmakról” hasonlóan nyilatkoztak – az édességek összetevőinek átgondolt arányaiért, a klasszikusok esetében pedig az ízhatások finom áthangolásáért lelkesedtek. A körültekintő, gondos kiszolgálás – egyéni kéréseink is maradéktalanul teljesültek –, jól szervezett, munkájára igényes személyzetről tanuskodik. Most már kíváncsiak lettünk a Centrál melegkonyhájára is...

Köszönet neki: Kisecset

A következőt megtekintő utazók: Centrál Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Centrál Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!