Gyilkos vacsora

Elég összetett és izgalmas csavarokkal tarkított játék. Úgy sikerült szerepbe kerülnöm és védeni az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. december 3.
szabonb
Mezőkövesd, Magyarország
Szuper hely a 13-ik kerületben

Most hétvégén voltunk a Detectivity új helyszínén, nagyon varázslatos az egész Noha stúdió és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 18.
hatvaniMia
Mind a(z) 31 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 22.

A Detectivity-nél kétszer játszott a családunk. Nagyon jól szórakoztunk, a történetek kerek, egész sztorik, izgalmasak. Mindenkinek van feladata, igazi közös program. Aki a fejtörős játékot szereti, annak szívesen ajánlom.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: bagi2018
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Szuper játék, imádtuk, minden pillanata izgalmas volt. A személyzet barátságos, és ügyes, pláne ahhoz képest, hogy két játék között baromi gyorsan kell átrendezniük a teret - láttuk. Köszi!!!

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: nullvalt
Értékelés időpontja: 2018. február 2.

Végre egy szabadulószoba, ahol nem csak a kijutás a lényeg, hanem gondolkodni kell, rejtvényeket megoldani. Szuper a berendezés, mintha abba a korba csöppennénk vissza! Nem értem a sok negatív kritikát, mi egyikből sem tapasztaltunk! Tökéletes délutáni program!

A program dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: LillaH54
Értékelés időpontja: 2018. január 7.

Négy tizenegytől tizennégy éves lánnyal voltunk. Unalmas, vontatott volt a játék (Rejtély a múltból). Többször ki akartak már jönni, nem volt mit keresni, megfejteni. A végén bejött egy figura, elvette a kulcsot és kimászhattak egy kis lukon. Szerintük nem volt izgalmas, csak a 17.000 Ft-ért húzták két óran keresztül. Válasszatok mást.

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: szaniko
Értékelés időpontja: 2017. december 5.

Szerintem nagyon jó játékokat csinál ez a csapat. Én nagyon élveztem, az összes szabadulószobás projekt közül ez tetszett a legjobban. A személyzet is kedves volt, a helyszín pedig illik a műfajhoz.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: valtozat