“Gyenge ”

El Bigote
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Tegnap este vásároltam tortillát a Deák téri egységben, ízre nem volt a legfinomabb, de a két lány viselkedése még felháborítóbb volt. Amikor odaálltam a kis bódé elé, flegmán óhajtották kinyitni az ablakot, majd amint leadtam a rendelést, rögtön be is zárták. Sem a kiszolgálás sem az étel nem győzött meg.

1  Köszönet neki: 940zs_fian

Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Közepesen friss alapanyagok, közepesen autentikus ízvilág. Egy próbát megér.

A személyzet már-már annyira egykedvű és mogorva, hogy azon csodálkoztam, hogy nem köptek le, amikor rendelni mertünk. Amint elkészült az étel rögtön ki is mentek cigizni mindketten.

1  Köszönet neki: PugstonChurchill
Értékelés időpontja: 2018. január 5.

Havonta legalább egyszer meglátogatom a helyet, és bármikor, ha tortillat kívánok. Általában a Király utcába megyek, de a Ráday és Teréz körútnál is jártam már. Nagyon finom, kellemes fűszerezésű, laktató, friss és jó alapanyagokkal. Kedves kiszolgálással és ár-érték arányban is verhetetlen.

Köszönet neki: datepalme
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22. mobiltelefonon

Nem ajánlom senkinek, hacsak nem kacerkodik a gyomorrontas gondolatával. A panasz kezelese pedig az étterem részéről botrányos volt, ha nem szolgáltak volna fel romlott ételt, akkor is elkerulnem a vásárlókkal való bánásmód miatt.

1  Köszönet neki: Noemi P
Értékelés időpontja: 2016. március 4.

A Teréz körúti egységükben (mivel 4 is van) ettünk, és nagyon elégedettek voltunk: kedves kiszolgálás, hatalmas és isteni tortilla, ill. mindössze 890Ft-ért ettem marhahúsosat telerakva minden földi jóval.

A látogatás dátuma: 2016. március
Köszönet neki: Nolyemi

A következőt megtekintő utazók: El Bigote ugyancsak megtekintették

Járt már itt: El Bigote? Ossza meg benyomásait!