“Az egyik legjobb étterem Budapesten”
Mandragóra értékelése

Mandragóra
Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. január 12. mobiltelefonon

Gyakori vendég vagyok a Mandragórában. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kifogástalan hely, kedves személyzettel, különleges ételekkel és normális árakkal.

1  Köszönet neki: 682istv_nj

Értékelés időpontja: 2017. január 10. mobiltelefonon

Finom ételek,jó kiszolgálás,családias hangulat! Fantasztikusan jó hely,csak ajánlani tudom!!!!!

1  Köszönet neki: Krisztina F
Értékelés időpontja: 2016. november 25.

Kellemes hangulat, finom falatok, jó borok meghitt beszélgetésekhez. Gyors a kiszolgálás, a menüsor nem extra, de van pár izgalmas sor :)

Köszönet neki: mangoberry
Értékelés időpontja: 2016. november 23.

Nagyon kellemes estét töltöttünk itt a barátnőimmel. A tea különlegesen finom volt! Csak ajánlani tudom az éttermet mindenkinek.

Köszönet neki: Enikő N
Értékelés időpontja: 2016. november 11. mobiltelefonon

Romantikus vagy üzleti vacsorahoz is tokeletes, felszolgalok kedvesek, az etelek finomak! Mindenkinek szivesen ajanlom. Többször is tesztelve

Köszönet neki: Szűcs P

A következőt megtekintő utazók: Mandragóra ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mandragóra? Ossza meg benyomásait!