“Üde hely, szuper felszolgálás”
Mandragóra értékelése

Mandragóra
Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. március 31. mobiltelefonon

Nagyon jól éreztük magunkat! A kiszolgálás tökéletes volt. Az ételallergiámat elég volt egyszer megemlítenem! Na ez igazán ritkaság!
Az ételek elsőre kis adagnak tűnnek, de hidd el, nagyon jól fogsz lakni! Az ízek, az illatok és a színek harmóniája....blablabla...basszus! nagyon finom!

Köszönet neki: Gabriella C
A legutóbbi értékelések erről: Mandragóra
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2017. január 12. mobiltelefonon

Gyakori vendég vagyok a Mandragórában. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kifogástalan hely, kedves személyzettel, különleges ételekkel és normális árakkal.

1  Köszönet neki: 682istv_nj
Értékelés időpontja: 2017. január 10. mobiltelefonon

Finom ételek,jó kiszolgálás,családias hangulat! Fantasztikusan jó hely,csak ajánlani tudom!!!!!

1  Köszönet neki: Krisztina F
Értékelés időpontja: 2016. november 25.

Kellemes hangulat, finom falatok, jó borok meghitt beszélgetésekhez. Gyors a kiszolgálás, a menüsor nem extra, de van pár izgalmas sor :)

Köszönet neki: mangoberry
Értékelés időpontja: 2016. november 23.

Nagyon kellemes estét töltöttünk itt a barátnőimmel. A tea különlegesen finom volt! Csak ajánlani tudom az éttermet mindenkinek.

Köszönet neki: Enikő N

A következőt megtekintő utazók: Mandragóra ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mandragóra? Ossza meg benyomásait!