“Egy jó baráti reggeli”
Zoska Breakfast Cafe értékelése

Zoska Breakfast Cafe
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Barátnőmmel ültünk be reggelizni. A bundás kenyér menü irtó kiadós, a kuglófos már kevésbé, de finom&egészséges.:) A kávéjuk finom. A személyzet 1-1 tagja valóban tud kissé lekezelő lenni,de javarészt kedvesek. A hely szinte állandóan tele van (nem csoda,hisz jó áron lehet reggelizni a belvárosban), a hely szűk és a székek valóban nem a legkényelmesebbek, de számomra megvan a bája a helynek.:) Engem inkább az zavar, hogy mindig kajaszagom lesz, ha ide ülünk be (ez sajna a legtöbb bp-i helyre igaz), de szerintem visszatérek még. :)

Köszönet neki: Dezi99

2024 a(z) 282 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Barátnős brunch kedd egyik helyszíne volt! Nagyon ízletes ételek vannak☺️ Egyetlen negatívum a várakozás volt, de ez azt mutatja, hogy egy népszerű hely.

Köszönet neki: PetraFias
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

A barátnőmmel voltunk reggelizni, a kiszolgáló lány lekezelő volt, hülyének nézett amikor zöldségeket kértem a tojásrántotta mellé, ami egyébként elég gyenge minőségű volt. A kávé finom, a hely amúgy barátságos.

1  Köszönet neki: annanameth
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Egy baráti reggeli miatt kerestük fel a helyet. Fontos volt az elhelyezkedése, nincs messze a belvárostól viszont nem forgalmas helyen van, ez tetszett. A hely kialakítása nagyon barátságos, viszont nem túl nagy, emiatt nem túl kényelmesek a kis helyigényű asztalok és székek. Négy ember 1 fogásos reggelije italokkal nem fért el egy asztalon. A kiszolgálás lehetett volna egy kicsit barátságosabb, bár biztos még a személyzetnek is reggel volt. Összességében egyáltalán nem volt rossz itt reggelizni.

Köszönet neki: CsabaM168
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

A személyzet nagyon bunkó, türelmetlen és egyáltalán nem úgy kezelnek, mint ahogy egy vendéget kéne. A székek kényelmetlenek, az asztal szintén olyan, hogy nem fér el a lábad, az ablaknál pedig annyira más magasságúak, hogy beszélgetni se lehet normálisan. A csészék olyanok, hogy már otthon rég kidobtam volna őket, nem hogy egy kávézóban (lepattogzott, töredezett). Egyedül a chai latte miatt jártam arra párszor, de már annyiszor felidegesítettek a fentiekkel, hogy többet nem megyek.

7  Köszönet neki: Zzz96

A következőt megtekintő utazók: Zoska Breakfast Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zoska Breakfast Cafe? Ossza meg benyomásait!