“Csak így tovább!!”

Cziniel Cukraszda es Kavehaz
124. helyezett 207 Cukrászda közül Budapesten
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Értékelés időpontja: 2018. március 2.

Finom és látványos sütemények, jó illatok, tisztaság, gyorsaság. Ízek rendben, formák rendben, kiszolgálás rendben. Persze tudom, erre "szerződtek", de komolyan is veszik. Külön öröm, hogy nem engednek a színvonalból még egy szürke, havas-esős hétköznap reggel sem. Csak így tovább!!

Köszönet neki: Zilahy

Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Beszélgetni jöttünk össze páran, nem sokat fogyasztottunk. Eleredt az eső, de minket nem zavart, szandálban és könnyű ruhában voltunk, meleg volt. Nagyon ciki volt a fizetés. Mi a végén eldöntöttük, hogy ne kelljen a pincérnek kibaktatnia hozzánk és átáztatnia a zárt cipőjét és a ruháját, amelyet még zárásig viselnie kell. Ezért bementünk fizetni, de egy köszönöm, nem sok, annyit sem kaptunk. Pedig mi vendég létünkre figyelmesebbek és kedvesebbek voltunk a felszolgálóval, mint ő velünk.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Éva F
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Kedves, udvarias kiszolgálás. A sütemények nagyon finom, szépen szervírozva, mindenki megtalálja a neki megfelelőt. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Inspiration744665
Értékelés időpontja: 2017. október 26. mobiltelefonon

Uzleti beszelgetesre alkalmas baratsagos cukraszda.Kicsit kihalt volt talan ezert a pincerek figyelme is lanyhult. De nem baj.
A kovetkezo latogatasom biztos jobb lessz.

Köszönet neki: valkyrie68
Értékelés időpontja: 2017. október 22. mobiltelefonon

Közel a Duna, így egy kis séta után ideális hely. A sütik finomak, a forró csoki isteni volt. A gyerekeknek külön játszósarok. A személyzet kedves. Talán egy picit zsúfolt a hely.

Köszönet neki: zsoltz73

A következőt megtekintő utazók: Cziniel Cukraszda es Kavehaz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cziniel Cukraszda es Kavehaz? Ossza meg benyomásait!