“Ami kell”

Fricska Gasztropub
Konyha: Magyar, Olasz
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Ar ertek aranyban tokeletes, az etelek minosege es a felszolgalas minosege kikezdhetetlen, mindig jo ide visszaterni

Köszönet neki: abigelmischa

Értékelés időpontja: 2018. március 1. mobiltelefonon

Pár hónap (hasonló okok miatti) szünet után tértem ma vissza, egy nappal korábbi asztalfoglalással. Meglepődtem és szóvá is tettem, hogy a pult közelében levő két kényelmetlen (bárszékes) asztal egyikét kaptam. Ezek az asztalok nagyon jók voltak, amikor éppen arra járva, foglalás nélkül sikerült bejutnunk, de előzetes foglalással nem erre számítottam. Csalódottságomat fokozta, amikor pár perccel később foglalás nélkülieket kísértek beljebb.
Aki felül tud emelkedni ilyen apróságokon, nyugodtan menjen, nagyon jót és érdekeset fog enni. Aki nem, az reménykedjen, hogy felhőtlenül tudja majd élvezni az ételeket.

Köszönet neki: László S
Értékelés időpontja: 2017. december 16.

Ételek: nagyon finomak.
Felszolgálás: professzionális
Enteriőr: kellemes összhatás, (néhány furcsa részlettel.)
Zene: blues kocsma esetén megfelelő lenne.

Köszönet neki: Discover418698
Értékelés időpontja: 2017. december 2. mobiltelefonon

Kiemelkedő minőség, izgalmas párosítások, profi felszolgálás. Az ebédmenük legalább olyan jók, mint az a la cart. Méltán Bib Gourmand.

Köszönet neki: Imre D
Értékelés időpontja: 2017. november 28. mobiltelefonon

Már kétszer jártunk a Ficskában.
Egyszer vacsora menüt,másodszorra ebéd menüt ettünk.
Az ételek nagyon szépen,kreatívan vannak tálalva,igényes konyhatechnikával,izgalmas textúrákkal.
A táblán szereplő gyorsan változó étlap hatalmas kreativitásról árulkodik. A főételemen(libamell) lett volna grillezett laska gomba,a felszolgáló az előételre reszelt fehér szarvasgomba reszelésénél elmondta,hogy akkor hozták tinóru gombákkal karöltve(a szarvasgombát). Kérdeztem,mi lenne ha a laskagombát lecserélnék a tinórura? Semmi gond,megoldották. Nagyon rugalmas és kedves gesztusnak éreztem. Szerintem az egyik legjobb ár-értékarányú budapesti hely

Köszönet neki: Johnnie0104

A következőt megtekintő utazók: Fricska Gasztropub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fricska Gasztropub? Ossza meg benyomásait!