“Nem rossz,de többet vártam....”
Fricska Gasztropub értékelése

Fricska Gasztropub
Konyha: Magyar, Olasz
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. március 29.

Egy gyors ebédre ugrottam be ,mert nagyon sokan ajánlották és mert a Michelin is díjjazta.
Branzínót és bárány csülköt rendeltem.
A hal köretének adott rizotto nekem egy kicsit íztelen volt,de a Branzíno tökéletesre volt sütve.
A csülök nagyon jó izű volt,de egy kicsit keményre sikeredett.
A Főnök Úr kicsit lehetett volna kedvesebb,dehát természetesen nem barátkozni járunk étterembe.
Egészébe véve minden korrekt volt,talán vacsoraidőben hangulatosabb....

1  Köszönet neki: PatricSA

Értékelés időpontja: 2018. március 25. mobiltelefonon

Sosem elég! Legszívesebben beköltöznék a konyhára fantasztikus ízorgiák, szuper borok, kedves személyzet, egy szóval profizmus!!
Tökéletes választás ebédre, vacsorára bármelyik évszakban! Minden falat egy élmény!

Köszönet neki: kecskesnelli
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Ar ertek aranyban tokeletes, az etelek minosege es a felszolgalas minosege kikezdhetetlen, mindig jo ide visszaterni

Köszönet neki: abigelmischa
Értékelés időpontja: 2018. március 1. mobiltelefonon

Pár hónap (hasonló okok miatti) szünet után tértem ma vissza, egy nappal korábbi asztalfoglalással. Meglepődtem és szóvá is tettem, hogy a pult közelében levő két kényelmetlen (bárszékes) asztal egyikét kaptam. Ezek az asztalok nagyon jók voltak, amikor éppen arra járva, foglalás nélkül sikerült bejutnunk, de előzetes foglalással nem erre számítottam. Csalódottságomat fokozta, amikor pár perccel később foglalás nélkülieket kísértek beljebb.
Aki felül tud emelkedni ilyen apróságokon, nyugodtan menjen, nagyon jót és érdekeset fog enni. Aki nem, az reménykedjen, hogy felhőtlenül tudja majd élvezni az ételeket.

Köszönet neki: László S
Értékelés időpontja: 2017. december 16.

Ételek: nagyon finomak.
Felszolgálás: professzionális
Enteriőr: kellemes összhatás, (néhány furcsa részlettel.)
Zene: blues kocsma esetén megfelelő lenne.

Köszönet neki: Discover418698

A következőt megtekintő utazók: Fricska Gasztropub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fricska Gasztropub? Ossza meg benyomásait!