“Minőségi étel, undorító kiszolgálás”
Fricska Gasztropub értékelése

Fricska Gasztropub
Konyha: Magyar, Olasz
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. május 10. mobiltelefonon

Az ételek minősége kiváló, minden más átlag alatti. A hely kialakítása olcsó. Nincs étlap, nevetséges. Egy táblát lehet lefényképezni. Elvileg 128 féle bor van készleten. A borlapon kb 10 % látható... hogy akarnak így eladni?? Az idős felszolgáló arrogáns, lekezelő... belibbentett egy üveg pezsgőt vacsora előtt kb ilyen hangnemben: kell? Nem kell? Mi van, nem tetszik?? Pff... az étvágygerjesztő már meg is volt.. mellesleg alkoholszagtól bűzlött. Rendeltünk, az ételek finomak voltak. De az idős felszolgáló/sommelier pökhendisége rányomta bélyegét minden fogásra. Számlát 3szor kértem. Fél óra alatt sikerült kihozni. Nulla borravalón gondolkoztam, de mivel kolléga vagyok, kiköhögtem a kötelező 10 százalékot... ilyen rossz kiszolgálást talán még sehol nem kaptam

A látogatás dátuma: 2018. május
2  Köszönet neki: zsbodnar

Értékelés időpontja: 2018. március 29.

Egy gyors ebédre ugrottam be ,mert nagyon sokan ajánlották és mert a Michelin is díjjazta.
Branzínót és bárány csülköt rendeltem.
A hal köretének adott rizotto nekem egy kicsit íztelen volt,de a Branzíno tökéletesre volt sütve.
A csülök nagyon jó izű volt,de egy kicsit keményre sikeredett.
A Főnök Úr kicsit lehetett volna kedvesebb,dehát természetesen nem barátkozni járunk étterembe.
Egészébe véve minden korrekt volt,talán vacsoraidőben hangulatosabb....

1  Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. március 25. mobiltelefonon

Sosem elég! Legszívesebben beköltöznék a konyhára fantasztikus ízorgiák, szuper borok, kedves személyzet, egy szóval profizmus!!
Tökéletes választás ebédre, vacsorára bármelyik évszakban! Minden falat egy élmény!

Köszönet neki: kecskesnelli
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Ar ertek aranyban tokeletes, az etelek minosege es a felszolgalas minosege kikezdhetetlen, mindig jo ide visszaterni

Köszönet neki: abigelmischa
Értékelés időpontja: 2018. március 1. mobiltelefonon

Pár hónap (hasonló okok miatti) szünet után tértem ma vissza, egy nappal korábbi asztalfoglalással. Meglepődtem és szóvá is tettem, hogy a pult közelében levő két kényelmetlen (bárszékes) asztal egyikét kaptam. Ezek az asztalok nagyon jók voltak, amikor éppen arra járva, foglalás nélkül sikerült bejutnunk, de előzetes foglalással nem erre számítottam. Csalódottságomat fokozta, amikor pár perccel később foglalás nélkülieket kísértek beljebb.
Aki felül tud emelkedni ilyen apróságokon, nyugodtan menjen, nagyon jót és érdekeset fog enni. Aki nem, az reménykedjen, hogy felhőtlenül tudja majd élvezni az ételeket.

Köszönet neki: László S

A következőt megtekintő utazók: Fricska Gasztropub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fricska Gasztropub? Ossza meg benyomásait!