“Kiváló ételek, kiváló zene mellett”
Fricska Gasztropub értékelése

Fricska Gasztropub
Konyha: Magyar, Olasz
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 13.

Nagyon finom ételek és végre egy étterem, ahol minőségi zene is dukál a gasztronómiai élmények mellé!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: LeventeF1

Értékelés időpontja: 2018. május 10. mobiltelefonon

Az ételek minősége kiváló, minden más átlag alatti. A hely kialakítása olcsó. Nincs étlap, nevetséges. Egy táblát lehet lefényképezni. Elvileg 128 féle bor van készleten. A borlapon kb 10 % látható... hogy akarnak így eladni?? Az idős felszolgáló arrogáns, lekezelő... belibbentett egy üveg pezsgőt vacsora előtt kb ilyen hangnemben: kell? Nem kell? Mi van, nem tetszik?? Pff... az étvágygerjesztő már meg is volt.. mellesleg alkoholszagtól bűzlött. Rendeltünk, az ételek finomak voltak. De az idős felszolgáló/sommelier pökhendisége rányomta bélyegét minden fogásra. Számlát 3szor kértem. Fél óra alatt sikerült kihozni. Nulla borravalón gondolkoztam, de mivel kolléga vagyok, kiköhögtem a kötelező 10 százalékot... ilyen rossz kiszolgálást talán még sehol nem kaptam

A látogatás dátuma: 2018. május
2  Köszönet neki: zsbodnar
Értékelés időpontja: 2018. március 29.

Egy gyors ebédre ugrottam be ,mert nagyon sokan ajánlották és mert a Michelin is díjjazta.
Branzínót és bárány csülköt rendeltem.
A hal köretének adott rizotto nekem egy kicsit íztelen volt,de a Branzíno tökéletesre volt sütve.
A csülök nagyon jó izű volt,de egy kicsit keményre sikeredett.
A Főnök Úr kicsit lehetett volna kedvesebb,dehát természetesen nem barátkozni járunk étterembe.
Egészébe véve minden korrekt volt,talán vacsoraidőben hangulatosabb....

1  Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. március 25. mobiltelefonon

Sosem elég! Legszívesebben beköltöznék a konyhára fantasztikus ízorgiák, szuper borok, kedves személyzet, egy szóval profizmus!!
Tökéletes választás ebédre, vacsorára bármelyik évszakban! Minden falat egy élmény!

Köszönet neki: kecskesnelli
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Ar ertek aranyban tokeletes, az etelek minosege es a felszolgalas minosege kikezdhetetlen, mindig jo ide visszaterni

Köszönet neki: abigelmischa

A következőt megtekintő utazók: Fricska Gasztropub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fricska Gasztropub? Ossza meg benyomásait!