“Kellemes csalódás:)”
Fricska Gasztropub értékelése

Fricska Gasztropub
Konyha: Magyar, Olasz
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24.

Édesapám választotta ezt a helyet egy ebédre. Bevallom, kicsit ódzkodom a gourmet helyektől, de ez valami isteni volt. Szuper ételek, (nagyon ajánlom a menü ajánlatot) gyors és kedves kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Fruzsina M

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24.

A kiszolgálás kifogástalan, az ételek isteniek. Ami picit zavaró, de egy ilyen helynél megszokott, az a hangzavar, ha valaki egy nyugodt estét szeretne, nem ez az ő helye, viszont, ha nagyon finomat szeretne enni, kötelező kipróbálnia :)

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: diianecserni
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 24. mobiltelefonon

Nem gondoltam volna, hogy ilyen fantasztikus hely a Fricska, először jártam ott, de nem utoljára :)
Minden tökéletes volt!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: bigyo23
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 13.

Nagyon finom ételek és végre egy étterem, ahol minőségi zene is dukál a gasztronómiai élmények mellé!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: LeventeF1
Értékelés időpontja: 2018. május 10. mobiltelefonon

Az ételek minősége kiváló, minden más átlag alatti. A hely kialakítása olcsó. Nincs étlap, nevetséges. Egy táblát lehet lefényképezni. Elvileg 128 féle bor van készleten. A borlapon kb 10 % látható... hogy akarnak így eladni?? Az idős felszolgáló arrogáns, lekezelő... belibbentett egy üveg pezsgőt vacsora előtt kb ilyen hangnemben: kell? Nem kell? Mi van, nem tetszik?? Pff... az étvágygerjesztő már meg is volt.. mellesleg alkoholszagtól bűzlött. Rendeltünk, az ételek finomak voltak. De az idős felszolgáló/sommelier pökhendisége rányomta bélyegét minden fogásra. Számlát 3szor kértem. Fél óra alatt sikerült kihozni. Nulla borravalón gondolkoztam, de mivel kolléga vagyok, kiköhögtem a kötelező 10 százalékot... ilyen rossz kiszolgálást talán még sehol nem kaptam

A látogatás dátuma: 2018. május
2  Köszönet neki: zsbodnar

A következőt megtekintő utazók: Fricska Gasztropub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Fricska Gasztropub? Ossza meg benyomásait!