“egyre gyengébb...”

Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2017. június 20. mobiltelefonon

eloszor harom eve voltam itt, nagyon elegedett voltam mindennel. az utobbi idoben nagyon leromlott a szinvonal. az etel tovabbra is jonak mondhato, azonban a kiszolgalas minosege nulla. rengeteg varakozas keves embernel is, baratsagtalan kiszolgalas, eletunt pincerek (1-2 kivetellel)...megteveszto informacio a honlapon: miutan elsetaltam legutobb ebedmenuzni, a honlapon mas volt feltuntetve...amikor ezt jeleztem, semmi rugalmassag nem volt bennuk(hiaba jeleztem hogy igy a levesre nem tartok igenyt, ugyanugy felszamoltak haromfogasnak, mikozben kettobe is fel lehetett volna) nem torekszenek a jo hiruk fenntartasara. ez volt az utolso h itt jartam (pedig kollegaimmal eleg sok eselyt adtunk neki), es nem is ajanlom senkinek hogy ide jojjon...kar, mert tobbvolt ebben a helyben

Köszönet neki: skionko

Értékelés időpontja: 2017. június 15.

Mi Experidance előadás előtt ebédeltünk ebben a csodálatos étteremben. Nagyon hangulatos étterem. Városon belül található, mégis úgy éreztem, mintha a szabadban, természetben ebédeltem volna. Hangulatos az étterem berendezése, valamint a környezetében található zöld övezet is. Az ebéd-mind a fő fogás, mind pedig a desszert-nagyon finom és bőséges volt, szerintem kedvező áron. Rendelést követően, és a két fogás között sem kellett sokat várnunk az ételek felszolgálására. A személyzet nagyon barátságos. Külön köszönjük A. Gergő figyelmes, udvarias, kedves felszolgálását. Pozitív élményekkel gazdagodva távoztunk erről a helyről. További, sikerekben gazdag munkát kívánunk az összes éttermi munkatársnak. Köszönjük az élményt és a finom ebédet. :).

Köszönet neki: Krisztina T
Értékelés időpontja: 2017. június 14.

Az étterem jól néz ki, a pincér mosolyogva irányított minket a lefoglalt asztalhoz, Ennyi volt a pozitívum
A felvett rendelésünket elfelejtette a pincér 10 perc után újrajött megkérdezni mit rendeltünk. A rendelésünk ismételt leadása után 40-45 perc múlva megjött a főétel...elfelejtve, hogy kértem egy hideg eperkrémelvest! Elnézést kérve elvitték a főmenüt, majd kb 10 perc után kihozták a levest. A leves után megkaptuk a kihűlt főételt! A desszertre, ami tiramisu volt csak 20 percet vártunk. Várakozás közben vígan hallgattuk a környezetünk panaszait, egyiknek a kávéért kellett szólni, a másik a limonádét nem kapta meg. A pincéreket elnézve gyakorlatilag mindenféle elképzelés nélkül bolyongtak, látszott, hogy nincs köztük asztalrend, pedig nem voltak kevesen. Mosolyt csak 1 pincéren lehetett látni! Én nem tudom, de ha valaki ennyire undorodik a munkájától, akkor miért csinálja?
Részemről többet ide nem megyek és senkinek sem fogom ajánlani.. sőt

Köszönet neki: Robi M
Értékelés időpontja: 2017. június 8. mobiltelefonon

A pincér nehezen jött oda hozzánk, a rendelést egy másik pincér (hölgy) azonban hamar kihozta. Mikor üres pohárral ültünk az asztalnál, akkor sem jött oda senki érdeklődni a további fogyasztásunk iránt. A fizetés is döcögős volt, hiába jeleztem, hogy kártyával lesz, elsőre nem sikerült kihozni az asztalhoz a pos terminalt. Az árak átlagosak, a minőség szintén. Kissé túlhypeolt hely, lagymatag személyzettel...

Köszönet neki: virgoncz
Értékelés időpontja: 2017. május 25. mobiltelefonon

Experidance előadásra érkeztem 18 órakor a RAM colosseumba, 19:00 órakor kezdődött maga az előadás! Farkas éhes voltam, es gondoltam, hogy a többi vakvarju étteremhez hasonlatos profi kiszolgálást kapok, miszerint nagyon rövid idő alatt egy finom vacsit fogok elkölteni. Ehhez képest 18:05- perckor közölte a pincér mogorva stílusban, hogy az nem fog menni! Visszakerdeztem, hogy jol ertem-e, hogy nem tudnak egy ételt megcsinalni 30 perc alatt, ugy, hogy alig voltak az étteremben?
-Igen, jol, maximum egy leves vagy egy desszert!
Pontosan az ilyen helyzetek miatt nem megyek vissza soha többé egy helyre, Gratulalok a vendegbarat hozzáálláshoz, es hogy egy grill csirkemellet egy kevert salátával több mint 50 perc lenne megcsinalni! A barátnőm sem kapta meg a limonadejat, csupán a rendeléstől számított 40 perc múlva, valamint a kávémhoz sem kaptam meg a kert édesitőt, de gondolom ez nem a "nemtörődöm es nemerdekel hozzáállásnak" tudható be, hanem ez a 4 tétel mar sok volt (meg akkor is, ha a pincér egy tablettel a kezében járkál, hogy mindent felírjon). Summa summarum senkinek nem ajánlom ezt a helyet, a franchise többi étterme eddig rendben volt, de ez ami itt folyik azt a vendéglátásról című könyvben a "ne csináljuk" fejezet alatt található!

Köszönet neki: kov_csp805

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Etterem Ujlipot ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Etterem Ujlipot? Ossza meg benyomásait!