“Kellemes hely, szép fogások, borzalmas kiszolgálás. Kár...”
VakVarju Etterem Ujlipot értékelése

VakVarju Etterem Ujlipot
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2017. július 21.

A kerthelyiség nagy, árnyas, kellemes. Egy játszótér van az étterem mellett, ezért is választottuk 2 gyerekkel a helyet. Szuper adottságai vannak, az ételekért is dicséret jár. Viszont a pincérek borzalmasak. Egyáltalán nem figyelnek a vendégekre, a sok integetés után kénytelenek voltunk kiáltani nekik, hogy végre észrevegyenek. Persze semmit nem változott a viselkedésük utána sem. Nagyon sajnálom, szívesen járnánk oda rendszeresen. De ezek után nem fogunk...

Köszönet neki: HeyHaya

Értékelés időpontja: 2017. június 21.

Már az érkezésnél voltak problémák, a foglalásunk ellenére nem vezettek minket az asztalunkhoz, hanem csak mutogatták hát vagy oda vagy ide. Az italokat időben felszolgálták, viszont az ételre sokat kellett várni a desszertre pdig közel 1 órát. A sok pincér között elveszett a vendég. Nem éreztük jól magunkat és legkevésbé kiszolgálva. Az ételek átlagosak voltak a csülök meg nagyon szőrös.

Köszönet neki: Lujza65
Értékelés időpontja: 2017. június 20. mobiltelefonon

eloszor harom eve voltam itt, nagyon elegedett voltam mindennel. az utobbi idoben nagyon leromlott a szinvonal. az etel tovabbra is jonak mondhato, azonban a kiszolgalas minosege nulla. rengeteg varakozas keves embernel is, baratsagtalan kiszolgalas, eletunt pincerek (1-2 kivetellel)...megteveszto informacio a honlapon: miutan elsetaltam legutobb ebedmenuzni, a honlapon mas volt feltuntetve...amikor ezt jeleztem, semmi rugalmassag nem volt bennuk(hiaba jeleztem hogy igy a levesre nem tartok igenyt, ugyanugy felszamoltak haromfogasnak, mikozben kettobe is fel lehetett volna) nem torekszenek a jo hiruk fenntartasara. ez volt az utolso h itt jartam (pedig kollegaimmal eleg sok eselyt adtunk neki), es nem is ajanlom senkinek hogy ide jojjon...kar, mert tobbvolt ebben a helyben

Köszönet neki: skionko
Értékelés időpontja: 2017. június 15.

Mi Experidance előadás előtt ebédeltünk ebben a csodálatos étteremben. Nagyon hangulatos étterem. Városon belül található, mégis úgy éreztem, mintha a szabadban, természetben ebédeltem volna. Hangulatos az étterem berendezése, valamint a környezetében található zöld övezet is. Az ebéd-mind a fő fogás, mind pedig a desszert-nagyon finom és bőséges volt, szerintem kedvező áron. Rendelést követően, és a két fogás között sem kellett sokat várnunk az ételek felszolgálására. A személyzet nagyon barátságos. Külön köszönjük A. Gergő figyelmes, udvarias, kedves felszolgálását. Pozitív élményekkel gazdagodva távoztunk erről a helyről. További, sikerekben gazdag munkát kívánunk az összes éttermi munkatársnak. Köszönjük az élményt és a finom ebédet. :).

Köszönet neki: Krisztina T
Értékelés időpontja: 2017. június 14.

Az étterem jól néz ki, a pincér mosolyogva irányított minket a lefoglalt asztalhoz, Ennyi volt a pozitívum
A felvett rendelésünket elfelejtette a pincér 10 perc után újrajött megkérdezni mit rendeltünk. A rendelésünk ismételt leadása után 40-45 perc múlva megjött a főétel...elfelejtve, hogy kértem egy hideg eperkrémelvest! Elnézést kérve elvitték a főmenüt, majd kb 10 perc után kihozták a levest. A leves után megkaptuk a kihűlt főételt! A desszertre, ami tiramisu volt csak 20 percet vártunk. Várakozás közben vígan hallgattuk a környezetünk panaszait, egyiknek a kávéért kellett szólni, a másik a limonádét nem kapta meg. A pincéreket elnézve gyakorlatilag mindenféle elképzelés nélkül bolyongtak, látszott, hogy nincs köztük asztalrend, pedig nem voltak kevesen. Mosolyt csak 1 pincéren lehetett látni! Én nem tudom, de ha valaki ennyire undorodik a munkájától, akkor miért csinálja?
Részemről többet ide nem megyek és senkinek sem fogom ajánlani.. sőt

Köszönet neki: Robi M

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Etterem Ujlipot ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Etterem Ujlipot? Ossza meg benyomásait!