“Gluténmentes menü.”

VakVarju Etterem Ujlipot
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 5.

Gluténérzékenyként ennyi szeretetteljes és erről az autoimmun betegségről rendkívül tájékozott Személyzettel még - őszintén mondom nem találkoztam .Két Úr és egy Hölgy volt szolgálatban 2017.09.1 - jén este. Az Urak a Schéf Úrral kitalálták a menüt, és meglepetésként egy mutatós és finom desszertet is készítettek, mert a társaság többi tagja túrógombóccal zárta a vacsorát. Szívból ajánlom mindenkinek az éttermet, különösem ételintoleranciában szenvedő sorstársaimnak.
Dr. Ormossyné Tóth Judit

1  Köszönet neki: jormosi

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1. mobiltelefonon

Az italok rendben voltak. Két menüt próbáltunk enni viszont a második fogás a táblán zöldborsó volt, mire kiért zöldbab lett és az egyik nem tányérban hanem dobozban volt. Csak ezután derült ki, hogy a 3. fogás, desszert nincs is. Nem tudták, de nem is akarták kezelni a helyzetet.

Köszönet neki: RFQ3
Értékelés időpontja: 2017. július 21.

A kerthelyiség nagy, árnyas, kellemes. Egy játszótér van az étterem mellett, ezért is választottuk 2 gyerekkel a helyet. Szuper adottságai vannak, az ételekért is dicséret jár. Viszont a pincérek borzalmasak. Egyáltalán nem figyelnek a vendégekre, a sok integetés után kénytelenek voltunk kiáltani nekik, hogy végre észrevegyenek. Persze semmit nem változott a viselkedésük utána sem. Nagyon sajnálom, szívesen járnánk oda rendszeresen. De ezek után nem fogunk...

Köszönet neki: HeyHaya
Értékelés időpontja: 2017. június 21.

Már az érkezésnél voltak problémák, a foglalásunk ellenére nem vezettek minket az asztalunkhoz, hanem csak mutogatták hát vagy oda vagy ide. Az italokat időben felszolgálták, viszont az ételre sokat kellett várni a desszertre pdig közel 1 órát. A sok pincér között elveszett a vendég. Nem éreztük jól magunkat és legkevésbé kiszolgálva. Az ételek átlagosak voltak a csülök meg nagyon szőrös.

Köszönet neki: Lujza65
Értékelés időpontja: 2017. június 20. mobiltelefonon

eloszor harom eve voltam itt, nagyon elegedett voltam mindennel. az utobbi idoben nagyon leromlott a szinvonal. az etel tovabbra is jonak mondhato, azonban a kiszolgalas minosege nulla. rengeteg varakozas keves embernel is, baratsagtalan kiszolgalas, eletunt pincerek (1-2 kivetellel)...megteveszto informacio a honlapon: miutan elsetaltam legutobb ebedmenuzni, a honlapon mas volt feltuntetve...amikor ezt jeleztem, semmi rugalmassag nem volt bennuk(hiaba jeleztem hogy igy a levesre nem tartok igenyt, ugyanugy felszamoltak haromfogasnak, mikozben kettobe is fel lehetett volna) nem torekszenek a jo hiruk fenntartasara. ez volt az utolso h itt jartam (pedig kollegaimmal eleg sok eselyt adtunk neki), es nem is ajanlom senkinek hogy ide jojjon...kar, mert tobbvolt ebben a helyben

Köszönet neki: skionko

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Etterem Ujlipot ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Etterem Ujlipot? Ossza meg benyomásait!