“Színház után a legjobb választás... ”
VakVarju Etterem Ujlipot értékelése

VakVarju Etterem Ujlipot
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Értékelés időpontja: 2017. november 7. mobiltelefonon

Nem jártunk még soha a RaM Colosseumban, de nemrég meghívtak minket oda, miután kézenfekvő volt, hogy az előadás után beüljünk a Vak Varjú étterembe. Modern, nagyon igényes belső. Tetszetős étlap, nagy, de attekinthető kínálat. A borkínálat széles és sok borból lehet kimérve is rendelni. A kiszolgálás illeszkedik a hely színvonalához, bár a borlap átadásakor elcsattant egy "sziasztok, jó estét", amely nem illett abba a környezetbe, de azért ki, nem zökkentett minket. Még egy pici negatívum, hogy a színház parkolójából, egy udvarias figyelmeztetést követően, 22.30-kor ki kellett állni, de ez sem volt dráma.

A lényeg! Én egy rozé kacsamellet ettem, káposztás cvekedlivel és valami lekvár és egy-két kocka gyümölcs zselé volt hozzá. Fergetegesen finom volt!!! Bár este 11-kor egy káposztás tészta már visszaüthet, de az adag nem volt túl nagy, sem túl kicsi, éppen megfelelő volt. Elég nagy volt, hogy minden falat élvezetes legyen, de nem volt akkora, hogy az teher legyen éjszakára.

Mivel a színházjegyet egy baráti család állta, ezért a vacsorát mi fizettük. Nem nézegettem az árcímkéket, fizetés előtt végigfutott rajtam hogy már megint én fogok "rosszul járni". De nem így lett, szerviz díjat nem számítanak fel, meghagyják a vendégre, hogy premizálja a megfelelő szervizt és még azzal együtt sem tudtam annyit kifizetni, mint a 4 színházjegy ára.

Jó szívvel ajánlom kipróbálâsra!

1  Köszönet neki: István M

Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Hétvégén családi összejövetel helyszínéül választottuk az éttermet. Jó választás volt?-kérdeztük belépéskor. A helyiség zsúfolt volt, minden aszal körül népes baráti társaság, család ült, babakocsit félrehúzva ültünk le foglalt asztalunkhoz. A kedves pincérnő 1 perc múlva érkezett, mindenkivel figyelmesen elbeszélgetett a rendelésről, kezdtünk megnyugodni. Az ételek pontosan és frissen megérkeztek, ízlett minden mindenkinek, a tányérokat szinte azonnal elvitték. A család csak a családra figyelhetett. Nem kellett megosztani azt. Jó helyet választottunk.

Köszönet neki: szolnok
Értékelés időpontja: 2017. október 28. mobiltelefonon

A RaM épületben van a hely így előadások előtt hétvégén érdemes asztalt foglalni..nekünk szerencsénk volt most mert csak ketten voltunk..a velős pirítós finom a kenyérlángos hozzá a szívósabb fajtából van..a papfojtós kacsa-vargánya nagyon ízletes csak úgy mint a schnitzel ami óriási és a bunda ropogós bár nem pankó és kicsit sajt íze van..a túró gombóc az anyukám fajta naaaagy,igazi klasszikale..érdemes kipróbálni a helyet!
Ja színház jeggyel 10% kedvezmény van.

Köszönet neki: Roland F
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

"Lipócia" kiváló étterme, ami nem kis szó, tekintve azok nagy számát. Változatos étlap, ami végre nem ugyanazoknak az ételeknek más néven történő eladását jelenti. Kimondottan harmonikus ízek a leveseknél (gazpacho és cheddar krémleves), kellemes főételek. Gyors kiszolgálás, szokásos - estére érthetően már kicsit fásult - érdeklődés a felszolgálók részéről. Este (7-8 között) elég sok kisgyerek volt az étteremben, és meglehetősen hangosak voltak. Ez NEM az étterem hibája, hanem a figyelmetlen szülőké. A hely erősen ajánlott!

Köszönet neki: Zilahy
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7.

2-3 havonta előfordulunk itt baráti társasággal, eddig sosem csalatkoztunk bátran ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: Beci K

A következőt megtekintő utazók: VakVarju Etterem Ujlipot ugyancsak megtekintették

Járt már itt: VakVarju Etterem Ujlipot? Ossza meg benyomásait!