“Budapest, Gubacsi út”
Sza-Sa Burger & Gyros értékelése

Sza-Sa Burger & Gyros
Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Általában reggelizni szoktunk itt a kollégákkal. A reggeli kínálat is bőséges, mindenki talál kedvére valót. Finom és kiadós adagokat adnak.

Köszönet neki: Cruiser722293

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23. mobiltelefonon

Nagyon jó húsból készült óriási, változatos és kimondottan finom hamburgerekez lehet itt enni. Érdemes kipróbálni mindenkinek aki szereti a hamburgert.

Köszönet neki: 462krist_fs
Értékelés időpontja: 2016. november 18.

Egy kezemen nem tudom megszámolni, hogy hányszor ettem itt. Egyszer sem csalódtam.
Egy áruházlánc "oldalában" van a hely, nyáron ki lehet ülni az áruház parkolójában felállított asztalokhoz. A benti rész pici, nem sok asztal van.
A hölgyek akik készítik a husokat és a szendvicseket, mindig nagyon vidámak és szívesen segítenek kiválasztani a megfelelő ételt bárki számára.
Minden frissen készül, így azért van amikor kevesebb van amikor kicsivel több időt kell várni az ételre, de megéri!
A kecskeburger, hawawii, New York, cheddar cheese burger stb. mind nagyon jó! Biztos, hogy visszatérünk még.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: d442b
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 14.

Én többször voltam itt.. a legfinomabb a melegszendvics.. És persze nem is kicsi adag. Tiszta kényelmes hely talán kicsit kajaszagú de ettől lesz jó a hely.. buliba azért ne innen menjetek de buliból ide bármikor... :)

A látogatás dátuma: 2016. június
Köszönet neki: tkbgmbh
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 23.

A Sza-Sa hangulata olyan mintha egy vidéki restiben lenne az ember. A szendvics kínálat tűrhető azonban szinte mindig várni kell az ételre. A minőség és a mennyiség elég változó.
Az árak elfogadhatóak.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: Johny55

A következőt megtekintő utazók: Sza-Sa Burger & Gyros ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sza-Sa Burger & Gyros? Ossza meg benyomásait!