“Keresztelo”
Torockó Vendéglő értékelése

Torockó Vendéglő
Leírás: Választékunk főként magyaros ételekből áll, de étlapunkon megtalálható más nemzetek konyhájából egy kicsi ízelítő is. Folyamatosan figyeljük Vendégeink kívánságait, s ha mód van rá, étlapra tesszük kedvenc ételeiket. Vendégeink több mint 120 féle ételből válogathatnak. A helyben fogyasztás mellett lehetőség van ételeink elvitelére is.
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Unokahugom keresztelojem gyultunk ossze ebben a kellemes csaladias hangulatu vendegloben. Nagyon jo hely, mindenkinek csak ajanlani tudom.

Köszönet neki: blankaf2018

Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Többször ebédeltünk, vacsoráztunk a családdal a Torockóban. Legutóbb baráti társasággal járunk itt. Sajnos asztalt nem foglaltunk, de érkezésünkkor megoldották, hogy tudjunk ebédelni. A személyzet nagyon kedves, szívélyes, a vendég kedvében jár. Az ételek a megszokott módon ízletesek , és bőségesek. Csak ajánlani tudom az éttermet.

Köszönet neki: Enisz P
Értékelés időpontja: 2017. június 5.

Családdal voltunk a vendéglőben. Mihelyt beléptünk, egy jéghideg tekintetű pincérnő megkérdezte tőlünk, foglaltunk-e asztalt, amire nemmel válaszoltunk. Erre kelletlenül és fotoskodva egy szabad asztalhoz vezetett minket. Ezt természetesen elnéztük, hiszen rengetegen jöhetnek még. Leadtuk ezután a rendelést, és limonádét szürcsölve vártunk. Megértettük, hogy az ételek frissen a legjobbak, így türelmesen vártunk. Egészen pontosan 2 órát vártunk, míg apunak elege lett, és megkérdezte az egyik pincérnőtől, mikor készülnek el az ételek. Erre a nő szinte figyelmen kívül hagyott minket, és odamotyogta végül, hogy "pillanat", aztán persze eszébe se jutott senkinek, hogy mi is ott voltunk. Ezután egy másik pincértől kérdeztük meg, aki rögtön kihozta a kaját. Ebből következtetve minden már réges rég elkészült, csak a személyzet direkt nem hozta ki nekünk, mivel ázsiaiak vagyunk...Mert láttuk, hogy másokat milyen gyorsan szolgálnak ki. Az étel elfogyasztása után természetesen nem adtunk borravalót a pocsék kiszolgálás miatt. Erre a pincérnő az arcunkba röhögött...ekkora szemtelenséget!

Nem tervezünk ezek után visszatérni...átlagos kaja, felháborító viselkedés, rossz hozzáállás...

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: teri00021
Értékelés időpontja: 2017. június 5. mobiltelefonon

Elő zene szólt, rendkívül hangulatos a kerthelyiség. Az étlap kimagaslóan változatos és gazdag. Az ételek finomak és bőségesek. A kiszolgálás teljesen korrekt. Az árak mindehhez képest rendkívül barátságosak. Ajánlom bátran a helyet !

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: kuszko
Értékelés időpontja: 2017. május 24. mobiltelefonon

Hangulatos hely,nagy választék.
Böséges adag!
Kiszolgálás kicsit lezser.
Házias ízvilág.
Ajánlom a magyar konyha szerelmeseinek.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: zsolts538

A következőt megtekintő utazók: Torockó Vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Torockó Vendéglő? Ossza meg benyomásait!