“Isteni csiga”
Butter Brothers értékelése

Butter Brothers
8. helyezett 66 Pékség közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Az interneten olvastam a helyről,mivel arra felé volt dolgom beugrottam,nem csalódtam, kitűnő kávét és kakaós csigát kaptam!

Köszönet neki: 587mikl_sp

Értékelés időpontja: 2018. március 2.

A péksütik hibátlanok, a félbarna kenyerük pedig a legjobb a városban! Azt hiszem még a pékműhelyes verziónál is jobb! :)

Köszönet neki: NorbertF489
Értékelés időpontja: 2017. november 10. mobiltelefonon

Mini pékség meleg, barátságos hangulattal és barátságos, közvetlen kiszolgálással. Az üzenet világos: minőség - erősen limitált kiadásban. Következtetésképp ne várd, hogy bármikor találsz itt teszem azt kenyeret, croissant-t, túrós batyut vagy kakaós csigát, de ha igen, garantáltan megnyalod mind a tíz ujjad. A limitált kiadás legfájóbb pontja a hétvégi nyitvatartás: a szombaton kora délután zárnak, és hétfőig ki sem nyitnak.

Köszönet neki: AndreaP9336
Értékelés időpontja: 2017. október 20.

A csapatommal ültünk be ide reggelizni, nagyon finom a kakaós csiga.
A pultos a felszolgált tea készítését is szívesen megosztotta velünk, majd a hozzávalókat is eladta nekünk és tanácsokat is adott.

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: Go667957
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31. mobiltelefonon

Rettentően finom a kakaóscsigajuk! Könnyed tészta; isteni csoki máz. Az ár kissé az egekben, te a területen a megszokottnál nem magasabb.

Köszönet neki: Dreamer729827

A következőt megtekintő utazók: Butter Brothers ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Butter Brothers? Ossza meg benyomásait!