“Kedves kiszolgálás, tökéletes zsemle”
Zing Burger Kiraly 60 értékelése

Zing Burger Kiraly 60
64. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Konyha: Amerikai, Mexikói
Környék: Terézváros
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

A város legtöbb hamburgerét már biztos, hogy kipróbáltam, sőt az utazásaim során szinte minden országban hamburgerrel kezdem a felfedezést, és a Zinggel teljesen meg voltunk elégedve,minden alkalommal. A zsemléjük számomra a legfinomabb a városban, és talán csak az étvágyamnak róható fel, hogy egy picit kicsinek találom a szendvicseiket. Ennek ellenére ár-érték arányban tökéletes a hely, és kifejezetten ízletes hamburgerekkel várnak.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: AttilaG231

Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Egy hétkoznap esti hamburgerezés sajnos eléggé rossz elményként maradt meg számunkra. Az évekkel ezelőtti kiváló minőség és kedves kiszolgálás az ellentétére változott. A rendelés felvételekor a pultnál levő srác életunt és közömbös volt, a minimális segítőkészség és kedvesség is hiányzott belőle. A hely nem volt zsúfolt, nem volt sok vendég, úgyhogy úgy hiszem némi odafigyelést megérdemeltünk volna. A hamburgerek gyorsan elkészültek, azonban tocsogtak a zsírban és a szószokban, ezért élvezhetetlen volt a fogyasztásuk. A sültkrumpli ízlett, valamint a kéksajtos szósz is nagyon finom volt. Furcsa volt viszont, hogy a menük tartalmába nem volt beleértve az üdítő, és azt külön kellett venni.

Köszönet neki: lanyka
Értékelés időpontja: 2018. január 24. mobiltelefonon

A guitar herot kostoltam, ami jol izesitett volt. A hagymakarikak nem voltak az etkezes csucspontjai, a zsemle meg mindig lehetne konnyebb, kicsit testes.

hogy a ketchupert kulon 150 forintot kell fizetni, eleg nevetseges. Hamar ketezret fizetek egy hambiert, plusz minden masert majd’ meg 1500-at, szanalmas es kicsinyes dolog a ketchupert penzt kerni.

Amerikaban, ahonnan megis az egesz jon, ingyen van minden szosz, mogyoro, stb...

Alapjaban nem rossz, de nem szeretem ezt a hozzaallast.

Köszönet neki: class_trav
Értékelés időpontja: 2018. január 12. mobiltelefonon

Nem vagyunk nagy hambi falók", de megfogadtuk, hogy visszatérünk, mert nagyon ízlett mind a sült krumpli, mind a viszkis hamburger. (Nem kértünk bele hagymát.) A hús szaftja igazán mennyei volt, a buci és a többi összetevő jól kiegészítette. A sült krumpliból szerintem kosárra érdemes kérni, mert a normál adag elég pici. A limonádéjuk és a csapolt pilsner sörük is jó volt. Egyedül a székek nem túl vendégmarasztalóak, láthatóan nem az a céljuk, hogy itt órákig itt dumáljanak a betérők.:)

Köszönet neki: Dezi99
Értékelés időpontja: 2017. december 17.

Egy hétvégén tértünk be ide ebédelni. A kiírás szerint 11-kor nyit az étterem, negyed 12-kor szó szerint kitessékeltek minket, hogy nagyon el vannak csúszva a nyitással, legyünk szívesek kimenni. 15 percet kellett várnunk a hidegben. (ha rajtam múlt volna, biztosan nem várom meg, de a partnerem ragaszkodott a híres-neves burgerhez, gondoltam, adjunk neki egy esélyt.)
Miután bementünk, a pultnál felvették a rendelésünket. Én Basic Burgert szerettem volna enni, de kiderült, hogy azt ott "nem árulnak", amit nem is igazán értek. Ha olyan, extrás burgert szerettem volna, amihez a plusz feltétet nem állítják elő abban az étteremben, akkor még megértettem volna, de a legegyszerűbb változatot szerettem volna, amihez nem pluszban kellett volna hozzátenni, hanem kihagyni a karamellizált hagymát...
Miután felvették a rendelésünket, az alagsori asztaloknál szerettünk volna leülni. Tény és való, hogy kitették a "csúszós padló" táblát, de a padlónagyon-nagyon csúszik! Ajánlom mindenkinek a kapaszkodást a lépcsőn való közlekedéshez!

Amikor készen lettek a burgerek, nekünk kellett felmenni értük (leüvöltöttek az alagsorba + csúszós padló vol. 2.). Nem véletlenül szerettem volna karamellizált hagyma nélkül kérni a burgert, minden más ízt dominált benne a hagyma, és a só. A sült krumpli is hihetetlenül sós volt. A buci teljesen elázott, és összefonnyadt, a sajtot nagyítóval kellett keresni benne.

Összegezve: nem értem, hogy mire ez a nagy hype a Zing burgerekkel kapcsolatban, nekem egyáltalán nem volt finom/jó élmény.

2  Köszönet neki: Irudi

A következőt megtekintő utazók: Zing Burger Kiraly 60 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zing Burger Kiraly 60? Ossza meg benyomásait!