“Ma mosolyog a gyomrom! :)”
Tuning Bar&Burger értékelése

Tuning Bar&Burger
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. április 10.

Szerencsére nem először és nyilván nem utoljára látogattunk el a Tuningba. Mint mindig, remek kiszolgálásban volt részünk ezen a nagyszerű helyen! Valami csodálatos, ahogy ezek a burgerek meg vannak komponálva, aminek következtében csak arra tudok gondolni, hogy "még-még-mééééég!!!" noha már egy falat sem fér belém. Mai asztaltársaságunk egyik hölgy tagja állt elő a címben olvasható megjegyzéssel, miközben ettünk. Azt hiszem ez elmond mindent, igazán jó hangulatúra sikeredett a születésnapom! Noha az árak magasabbak, nem árt belegondolni, hogy ezt a fajta minőséget nem lehet egy 1-2 ezer forintos hamburgerbe belegyúrni, már csak az alapanyagok minősége miatt sem! Alig várjuk, hogy a hamarosan nyíló Beef Heaven by Tuning-ba ellátogathassunk! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: KisKaloz
A legutóbbi értékelések erről: Tuning Bar&Burger
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2017. április 9.

Többször voltam már a Tuningban, itt az ideje, hogy írjak róla. Burgerező belső dizájnja szuper, mintha Amerikában lennénk. Fiatal csapat dolgozik, kedvesek, figyelmesek. Étlapon változatos burgerek, különböző hússal, feltétekkel, szósszal, ez teszi Budapest egyik legjobb street food éttermévé. Gyorsan megkapjuk az ételeinket és folyamatosan hozzák az elvárt minőséget.

1  Köszönet neki: KoktoK
Értékelés időpontja: 2017. április 8. mobiltelefonon

Minden tökéletes, az étel, a kiszolgálás, a hangulat :) Hibátlan. Az asztalon különböző chilis szószok, kéz fertőtlenítő​. Falon vetítve, hogyan készül a hamburger, nagyon látványos!

1  Köszönet neki: Patrick M
Értékelés időpontja: 2017. március 31.

Bátran kijelenthetjük, hogy Budapesten az egyik legjobb burgert csinálják itt. Klasszikust választottam, minden szuper volt benne. A hús ízletes, nem száraz. A zsemle friss, finom. A kiszolgálás is rendben van.

Köszönet neki: pence30
Értékelés időpontja: 2017. március 30.

A Tuningot tartják sokan a legjobb burgerezőnek, a TOP10ben szerintem is benne van. Először vagy 2 éve voltunk tit, majd a nemrégiben ismét. Tartják a szintet. Normál burgert szoktam enni krumplival vagy anélkül, itt is ezt tettem. A krumpli lehetne jobb, van még a Heston Blumenthali variánsig, Két kattintás a neten...

Köszönet neki: dorozsmai_endre

A következőt megtekintő utazók: Tuning Bar&Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tuning Bar&Burger? Ossza meg benyomásait!