“Kicsit túl árazott, de finom”
Tuning Bar&Burger értékelése

Tuning Bar&Burger
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. április 15.

Ami nagyon tetszik, hogy a kiválasztott hamburgerhez megfelelő köretet adnak. (mindegyikhez egyedi köret van és ez nagyon jó). Viszont kicsit drágállom, lehet hogy drága a hamburger hús és jó a minőség, de mégis egy kicsit sok.

1  Köszönet neki: szauerv
Erdélyi R, a Tuning Bar&Burger alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 16.

Kedves Vendégünk.
Nem szoktam reagálni arra, ha túlárazottnak tartja valaki a burgereinket. Most kivételt teszek először is megköszönve, hogy megtiszteltél ottléteddel és, hogy időt szántál értékelésedre.
Nem tudom mennyire tűnt fel ottlétedkor, hogy 9-en dolgoztak egy olyan kis helyen ahol máshol jó esetben 5-en vannak. Az asztalon különböző szószok, öntetek amelyeknek darabja közel 2000 ft. Saját pörkölésű mogyoró, igényes és használható evőeszközök. Minden kívánságot teljesítünk és nálunk nincsenek felárak, ajándék bármi extra, ami más helyeken alap, hogy felszámolnak. Magas bérek és mindenki bejelentve ahogy annak lennie kellene alapból. Mi nem trükközzünk, adózunk és fizetjük a járulékokat a munkatársak után egy erős szociális hálót kiépítve, biztonságot adva munkatársaimnak. Mi egy burger étterem vagyunk és nem street food hely. Nem az alapanyag ,,drága" hanem a mögé fölépített szociális háló ami végső soron a garancia arra, hogy bármikor is ellátogatsz hozzánk egy magas szintű vendéglátásban lesz részed, élményt nyújtva remélhetőleg. De ezt csak akkor tudjuk nyújtani ha nem ragadsz le az árainknál és észreveszed azt a sok apró pluszt amit mi beleteszünk a szívünk-lelkünkkel együtt.
Tisztelettel
Erdélyi Róbert.

2024 a(z) 1 198 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. április 10.

Szerencsére nem először és nyilván nem utoljára látogattunk el a Tuningba. Mint mindig, remek kiszolgálásban volt részünk ezen a nagyszerű helyen! Valami csodálatos, ahogy ezek a burgerek meg vannak komponálva, aminek következtében csak arra tudok gondolni, hogy "még-még-mééééég!!!" noha már egy falat sem fér belém. Mai asztaltársaságunk egyik hölgy tagja állt elő a címben olvasható megjegyzéssel, miközben ettünk. Azt hiszem ez elmond mindent, igazán jó hangulatúra sikeredett a születésnapom! Noha az árak magasabbak, nem árt belegondolni, hogy ezt a fajta minőséget nem lehet egy 1-2 ezer forintos hamburgerbe belegyúrni, már csak az alapanyagok minősége miatt sem! Alig várjuk, hogy a hamarosan nyíló Beef Heaven by Tuning-ba ellátogathassunk! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: KisKaloz
Értékelés időpontja: 2017. április 9.

Többször voltam már a Tuningban, itt az ideje, hogy írjak róla. Burgerező belső dizájnja szuper, mintha Amerikában lennénk. Fiatal csapat dolgozik, kedvesek, figyelmesek. Étlapon változatos burgerek, különböző hússal, feltétekkel, szósszal, ez teszi Budapest egyik legjobb street food éttermévé. Gyorsan megkapjuk az ételeinket és folyamatosan hozzák az elvárt minőséget.

1  Köszönet neki: KoktoK
Értékelés időpontja: 2017. április 8. mobiltelefonon

Minden tökéletes, az étel, a kiszolgálás, a hangulat :) Hibátlan. Az asztalon különböző chilis szószok, kéz fertőtlenítő​. Falon vetítve, hogyan készül a hamburger, nagyon látványos!

1  Köszönet neki: Patrick M
Értékelés időpontja: 2017. március 31.

Bátran kijelenthetjük, hogy Budapesten az egyik legjobb burgert csinálják itt. Klasszikust választottam, minden szuper volt benne. A hús ízletes, nem száraz. A zsemle friss, finom. A kiszolgálás is rendben van.

Köszönet neki: pence30

A következőt megtekintő utazók: Tuning Bar&Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tuning Bar&Burger? Ossza meg benyomásait!