“Szuper”
Tuning Bar&Burger értékelése

Tuning Bar&Burger
Környék: VII. kerület/zsidó negyed

Mindenki kedves volt, gyors és barátságos kiszolgálás. Finom és bőséges ételek, italok kínálata. Komfortos, kényelmes, kellemes légkör. :)

Köszönet neki: Expedition825019

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Tokeletes burgerek, laktato adag es kedves, gyors kiszolgalas! Kellemes kornyezet es szuper a mogyoro az asztalon:)

Köszönet neki: Connector263329
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Tökéletesek a burgerek, szerintem a legjobbak a városban. Igaz, ehhez egy elég magas ár is tartozik. 2 ember 2 burgerért 8-10 ezer forintot megerőltetés nélkül ott hagy, kicsit túlzónak érzem.

Köszönet neki: vwgery

Isteni kecskesajtos burger, csodás csokis szuflé és baromi kedves felszolgálás. Innen is köszönjük az extra desszertet, amit kaptunk. Nagyon hangulatos volt a légkör, attól függetlenül is, hogy dugig volt a hely. 5 *

Köszönet neki: Ambassador823506
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 25.

Amikor először voltam, már akkor megfogadtam,hogy visszatérek még ide amire nem is kellett sokat várni.
Egyszer sem csalódtam, minden menü nagyon jól össze van rakva, látszik a profizmus, a tapasztalat úgy az ízekben,mint a látványban.
Remekül éreztem magam és még többször vissza fogok térni amint lehetőségem lessz rá.

Köszönet neki: Companion813758

A következőt megtekintő utazók: Tuning Bar&Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tuning Bar&Burger? Ossza meg benyomásait!