“Dessewffy u 7”

Noiret Biliárd és Darts Szalon
Konyha: Pub
Leírás: A NOIRET EGY 20 ÉVE MŰKÖDŐ SZÓRAKOZÓHELY PEST SZÍVÉBEN, ALIG 130 MÉTERRE AZ ARANY JÁNOS UTCAI METRÓMEGÁLLÓTÓL. PUBUNKAT HANGULATOS BOXOKKAL ALAKÍTOTTUK KI, ÍGY BARÁTI TÁRSASÁGOKNAK, CÉGES PARTIKNAK VAGY AKÁR SZÜLINAPI BULIKNAK EGYARÁNT KIVÁLÓ SZÍNHELYE. BARÁTSÁGOS ÁRAKKAL VALAMINT KEDVES ÉS PONTOS KISZOLGÁLÁSSAL VÁRJUK VENDÉGEINKET!
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Tàvozàskor egy férfi pincér szolgált ki, majd cinikusan megjegyezte, hogy máskor hozzak aláírást, nem is értem miért és miről. Többször volt már flegma, de a többi kiszolgáló kedves volt, így nem foglalkoztam vele. A megjegyzése után a kérdésemre, hogy miről beszélünk, szarkasztikusan kacsintva annyit válaszolt, hogy tudom én. Nem, és nem fogok többször vissza menni. Aki dartsozni szeretne, menjen a Prince of Dartsba, aki biliárdozni, menjen a Stifler bárba, mindkettő közel van. A sörkìnàlat amúgy is tùlàrazott vizes kacat....

Köszönet neki: rolandj0925

Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Már régóta szokásunká vált hogy a szabad péntek estéket itt töltjük néhány jó sör és kedves idegenek társaságában. Az ezközök amivel játszani lehet viszonylag vannak jó állapotban, ahogy egy kocsmában annak lennie is kell! A hívógomb zseniálisan működik, de a kiszolgálás lehetne kicsit kedvesebb.
Aki szeret elbújni egy kis pincében egy jót sörözni és játszani annak mindenképp tökéletes.

Köszönet neki: Bálint P
Értékelés időpontja: 2017. január 25.

A kocsmának túl nagy hype-ja van, ez nem vitás. Átlagos kiszolgálás. A steel darts-táblák iszonyat zsúfoltan, kis helyre vannak betéve. A 4. körben már szénsav nélküli hordóalja sört hoztak ki. Meg is reklamáltuk.. A pincérhívó gomb darts-tábláknál viszont jó ötlet, máshol is lehetne alkalmazni.

Köszönet neki: Ádám M
Értékelés időpontja: 2016. december 11.

Már nem először jöttem ide biliárdozni, de sosem csalódom, mert nagyon jó hely. Ha hétköznap mentek 18:00-ig 600 Ft egy óra, ami nagyon jutányos ár szerintem, a sör 4-500 Ft között mozog.

Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Noiret Biliárd és Darts Szalon ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Noiret Biliárd és Darts Szalon? Ossza meg benyomásait!