“Barátnős üldögélős”

Konyha: Magyar, Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Barátságos felszolgálók, nyugodt hangulat, baromi jó zene, nagyon finom cappucino és forró csoki... :) Tuti visszatérős hely lesz!

Köszönet neki: Trip760727

Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Péntek déli ebédre tértünk be, most voltunk először a Csigában, de bizonyosan nem utoljára. Az étlap rövid, de nekem szinte mindegyik étel tetszett, szerintem bárki talál kedvére valót. Nagyon különleges és finom volt a karfiolfőzelék, valamint a császárral tálalt krumplis tészta. Az árak igen kedvezőek. A piac alatti mélygarázsban a parkolás is biztosított. Jövünk még!

1  Köszönet neki: tlona
Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Széles választék napi- és hetilapokból, nagyon kedves személyzet, finom kávé, hangulatos belső kialakítás, tökéletes elhelyezkedés. Nem volt sok időm maradni, de biztos, hogy visszatérek még.

Köszönet neki: ZsoltT174
Értékelés időpontja: 2018. január 17.

A közelben lakom, ezért immáron több, mint öt éve térek be rendszeresen a Csigába. Napszaktól függetlenül tudom, hogy finom az étel és az ital, a kiszolgálás pedig kedves és mindeközben nem tolakodó. A belső kialakítás, és az étel- és italválaszték egyaránt a kellemes baráti beszélgetést vagy egyszemélyes csendes elmélkedést segíti. Igazán gratulálok ahhoz, hogy ezt a stabil színvonalat már ennyi éve sikerül hozni és tudom, ha egy "hely"-et keresek ahol a barátaimmal leülhetek egyet trécselni, akkor a Csiga mindig egy biztos pont.

2  Köszönet neki: ItalaK1
Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

Kedves kiszolgàlás, finom reggeli, finom kv. Szuper start volt ahhoz, hogy nekivágjunk a hétvégi budapesti kiruccanásunkhoz. Csak így tovább srácok. ✌

Köszönet neki: VanyekZ

A következőt megtekintő utazók: Cafe Csiga ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Csiga? Ossza meg benyomásait!