“Kellemes ebed”

Konyha: Magyar, Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Nem előszört tértem már be a csigába, és most is jó döntésnek bizonyult!Kellemes légkör, kedves személyzet és nagyon finom kaja! Supreme csirkét ettem és egyszerűen zseniális volt, mint a tálalás,mint az ízek!Csak ajánlani tudom! Jövök még

Köszönet neki: Pathfinder761016

Értékelés időpontja: 2018. március 7. mobiltelefonon

Barátságos felszolgálók, nyugodt hangulat, baromi jó zene, nagyon finom cappucino és forró csoki... :) Tuti visszatérős hely lesz!

Köszönet neki: Trip760727
Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Péntek déli ebédre tértünk be, most voltunk először a Csigában, de bizonyosan nem utoljára. Az étlap rövid, de nekem szinte mindegyik étel tetszett, szerintem bárki talál kedvére valót. Nagyon különleges és finom volt a karfiolfőzelék, valamint a császárral tálalt krumplis tészta. Az árak igen kedvezőek. A piac alatti mélygarázsban a parkolás is biztosított. Jövünk még!

1  Köszönet neki: tlona
Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Széles választék napi- és hetilapokból, nagyon kedves személyzet, finom kávé, hangulatos belső kialakítás, tökéletes elhelyezkedés. Nem volt sok időm maradni, de biztos, hogy visszatérek még.

Köszönet neki: ZsoltT174
Értékelés időpontja: 2018. január 17.

A közelben lakom, ezért immáron több, mint öt éve térek be rendszeresen a Csigába. Napszaktól függetlenül tudom, hogy finom az étel és az ital, a kiszolgálás pedig kedves és mindeközben nem tolakodó. A belső kialakítás, és az étel- és italválaszték egyaránt a kellemes baráti beszélgetést vagy egyszemélyes csendes elmélkedést segíti. Igazán gratulálok ahhoz, hogy ezt a stabil színvonalat már ennyi éve sikerül hozni és tudom, ha egy "hely"-et keresek ahol a barátaimmal leülhetek egyet trécselni, akkor a Csiga mindig egy biztos pont.

1  Köszönet neki: ItalaK1

A következőt megtekintő utazók: Cafe Csiga ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Csiga? Ossza meg benyomásait!