“Kedves kiszolgálás, felér egy időutazással”
Kadar etkezde értékelése

Kadar etkezde
Konyha: Magyar, Izraeli
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. március 28. mobiltelefonon

Klasszik kockás terítő, segítőkész felszolgáló hölgyek, nagyi főztje fless és még sorolhatnám! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: _d_mv2017

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Hétköznap fél kettő, ideális ebédidő. Hely is akad a kockás viaszosvászon terítős asztalnál. A felszolgáló hölgy azonnal hozza a kissé szakadt kétoldalnyi étlapot, az állandó és a napi(?) kínálattal. Sajnos a klasszikus kelkáposzta-fasírt együttes már elfogyott, de sebaj, jöjjön a zöldséges daragaluska leves, lecsós pulyka rizzsel, káposztás tészta slusszal. Az ételek igen gyorsan érkeznek, a felszolgáló kedves, készséges. A csalódást ugyan nem kértem, de az is jött: a leves sótlan, a daragaluska érdekes módon túlfőtt, ám belül hideg volt. A lecsó jó ízű, a pulyka - mondjuk így - elnagyolt ízesítésű. A rizs katasztrofálisan kiszárítva a mikróban. A káposztás tészta enyhített a csalódáson: jól pirított káposzta, friss tészta, elég bors. Fizetéskor - a szokott helyen a sarokban - vastagon fog a ceruza; az ár-érték arány nem a legjobb. Tanulság: hiába a 60 év, hiába Kádár úr nosztalgikus neve, hiába a sok régi és mai celeb fényképe a falon, az igazi jó ízeket ez nem pótolja. Mindegy, maradjon meg emlékezetünkben a kiváló káposztás tészta meg a ruhákba azonnal beivódó, nehezen múló ételszag...

Köszönet neki: Zilahy
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 3. mobiltelefonon

Kétszer voltam ebben az étteremben. Mindkétszer nagyszerű élményben volt részem. Az ételek nagyon finomak (én húslevest és sült csirkecombot ettem), a személyzet kedves, segítőkész. Az egy baj az, hogy kicsi helyre zsúfoltak be sok asztalt, így nehéz elférni, de ki lehet bírni.
Minden elismerésem!!

1  Köszönet neki: Footprints726511
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 29. mobiltelefonon

Igazi retró hangulat, kedves kiszolgálás, isteni finom ételek és italok. Kicsit sem drága hely. Nagyon tudom ajánlani bárkinek :)

Köszönet neki: 870l_szl_s
Értékelés időpontja: 2017. március 30.

A Kádár nem több, mint egy kifőzde. Nagyon hangulatos, ikonikus, neves. De akkor is csak egy kifőzde. Ha többet várunk tőle, csalódunk. Néha betérek, épp a békebeli hangulat miatt. Többnyire főzeléket eszem vagy sóletet.

1  Köszönet neki: 406endred

A következőt megtekintő utazók: Kadar etkezde ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kadar etkezde? Ossza meg benyomásait!