“-”
Big Daddy Burger Bar értékelése

Big Daddy Burger Bar
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Egy szóban: Legjobb
Olyan, mint Bikinifenéknek a herkentyűburger. Lehetetlen élni enélkül a hamburger nélkül

Köszönet neki: OrsyT1

Értékelés időpontja: 2018. január 20.

Tobbszor ettem itt , de soha nem irtam rola . Fantasztikus Burger , baratsagos szemelyzet. Szeles valasztek ,minosegi alapanyagok .

Köszönet neki: 6starplus
Értékelés időpontja: 2017. december 17.

Egyik kolléga ajánlotta a helyet. A környéken volt dolgunk és úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk.

Hely: egy pici bódéban volt az egész, zsúfolt, masszív kajaszag, szinte vágni lehetett a füstöt. Szellőztetés vagy szagelszívó nem volt, vagy nem ment. A benti rész nagyon szűk, 3 asztal volt bent. Van egy külső rész is, de az meg fűtetlen volt.

Kiszolgálás: 11:30 körül voltunk ott, de már kezdtek elúszni a rendekésekkel. Mi is elég lassan kaptuk meg a rendelést, de az utánunk érkezőknek már azt mondták, 40 percet kell várni.

Étel: figyelmen tudtam volna hagyni a fentieket, ha legalább az hamburger jó lett volna, de nem volt az. A hamburger bucit feketére pirították, égett íze volt. Ezt a problémát jeleztem nekik és kaptam másik hamburgert, de erre is 20 percet kellett várni és az új hamburger buciját is a kelleténél jobban megpirították és ennek is volt egy kellemetlen égett mellék íze. A második hamburgert már nem vittem vissza, mert már elég éhes voltam és 40 perce ültünk ott. A hamburgerben sem volt semmi különleges, átlagosnak mondanám. Még akkor is jobban jártam volna ha Mekibe megyünk és ott kajálunk valamit.

Nyáron lehet, hogy egy fokkal jobb a helyzet mikor van kiülős rész, de télen felejtős.

Ezért a helyért nem érdemes átutazni az egész várost, mert csalódni fogsz.

Köszönet neki: HunPeter1000
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22. mobiltelefonon

Sokszor erre járunk a környéken és mindig látjuk a Big Daddy-t. Kívülről sajnos mást sugározz a hely és mást ad hogy ha betérünk egy hamburgerre. De adtunk neki egy esélyt.

Két féle hamburgert próbáltunk ki, kecskesajtosat és a dupla sajtosat, amelyek tényleg nagyon ízletesek voltak. Mellé még kértünk fűszeres sült krumplit és coleslaw salátát.

Ár érték arányban nagyon jó.
Kedves a kiszolgálás, és nagyon gyors az ételek elkészítési ideje.
Belvárosban lévő hamburgerek jó vetélytársa!
Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: JaNorb1
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 5.

Ez egy ízorgia! :) Az egész várost átutaztuk a híre miatt és amikor kívülről megláttuk a "bódét" kezdtek fenntartásaink lenni. De az első harapásnál minden elszállt... Mivel éppen elfogyott az extra méretű zsemléjük, felajánlották, hogy így az extra áráért két normál méretűt választhatunk! Így két ízt próbálhattunk volna ki, ha akkor meg bírtuk volna mind a kettőt enni. Sajnos nem, de így másnap is élveztük az ízét. Nagyon kedves a kiszolgálás! Máskor is visszatérünk!

Köszönet neki: tszoli

A következőt megtekintő utazók: Big Daddy Burger Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Big Daddy Burger Bar? Ossza meg benyomásait!