“Az egyik, ha nem a legjobb hely!”
Rapaz értékelése

Rapaz
Ártartomány: 606 USD - 1 458 USD
Konyha: Magyar, Street food
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. november 21.

Nagyon jó hangulatú hely! A menü egyszerűen fenomenális nap, mint nap! Hihetetlen ízek és ami a legfontosabb, friss! Nagyon jó csapat állt össze.
A maga nemében kiváló; ár-érték arányban a legtökéletesebb! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Tamás V

Értékelés időpontja: 2017. november 17. mobiltelefonon

A legjobb hamburgerek. Kedves és segítőkéssz kiszolgállás. Remek ár érték arány. A nagy adagokkal mindenki jól lakhat. Mindenkinek bátran ajánlom aki szeretne egy remek hamburgert enni.

Köszönet neki: 12franciska
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 27. mobiltelefonon

Super leves Super áron :)
Magnós túró torta leves ajánlanám mert azt próbáltam . Sajnos WC használatra nincs lehetőség .

Köszönet neki: Adam V
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 22.

Fantasztikus ételek, főleg az édes levesek, és a nagyon fimon és tartalmas szendvicsek. Imádom. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ár/érték arányban a kiváló kategória.

Köszönet neki: TelekNoi
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

Egyik kedvenc gyorséttermem. Mindig friss hozzávalókból, Igazi ínyenceknek. Hetente újuló étlap. Elképesztő levesek! És nem utolsó sorban jófej kiszolgálás! :)) <3

Köszönet neki: PrZsolesz82

A következőt megtekintő utazók: Rapaz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rapaz? Ossza meg benyomásait!