“OMG”

Konyha: Magyar, Street food
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Egyedi és igényes! Rendkívül kedves a személyzet. Gyors kiszolgálás. Nem egy tucat hely. Saját dippek, pestok és egyedi levesek.

Köszönet neki: András I

Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Meg vagyok elégedve a szendviccsel és a leves is nagyon finom volt. Pont jó hely egy gyors finom szendvicsre.

Köszönet neki: dipeti88
Értékelés időpontja: 2018. január 19. mobiltelefonon

Izgalmas és kiváló mint mindig. Már régóta járunk ide és soha nem csalódtunk. Bárkinek ajánlom aki jó minőségű street food-ot szeretne enni. A srácok nagyon jofejek mindig segítőkészek. Egyszerűen remek, nem tudok rá rosszat mondani.

Köszönet neki: AttilaO71
Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

Mindenkinek ajánlom, aki gyorsan finomat szeretne enni. Mindig friss, változatos, jó helyen van, sokáig nyitva vannak, kedves a kiszolgálás

Köszönet neki: MagdiV7
Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Egyedül sosem tértem volna ide be!
A barátom állította, hogy ez a környék legjobb gyorskajáldája. Bevallom igaza volt! A kiszolgálás türelmes, elmagyarázta miben mi van. Elfogadtam az ajánlatát. Borsó leves répa chips díszítéssel! És saláta, natur husival gluten nélkül. A leves mennyei! Ilyen finomat régen ettem! A szezámos saláta különlegesen ízletes. A hely pici, a felsö szinten húztuk meg magunkat, de tuti visszajövünk még párszor!

Köszönet neki: Timea_Bothova

A következőt megtekintő utazók: Rapaz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rapaz? Ossza meg benyomásait!