“A meglepetés romantikája”

1 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“A meglepetés romantikája”
Értékelés időpontja: 2017. március 14. mobiltelefonon

Elsőrangú kiszolgálás, gazdag ízvilág. Semmi ízfokozó, semmi vegeta, semmi gasztrobűnözés. Ára van, de megéri!

Látogatás dátuma: 2017 márciusában

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb a hagyományos kínai nyelvűek
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Cseh nyelvűek elsőként
44 értékelés
44 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 22 pozitív szavazat
“Összhang- follow up”
Értékelés időpontja: 2017. március 7.

Hatodszor voltam az étteremben, ezért írok follow up értékelést. Az elképzelés, ahogy működik az étterem fantasztikus, ételek minőségéről nem kell beszélni, top high. Inkább arról, milyen hatást gyakorol rám a hangulata. Autentikus, nyugodt, de mégis beszédes az étterem. Szeretem a könyveket, sokat olvasok, olyan mintha minden polcról egy csipetnyi érzést kapnánk. Bizsergető! Nagyon ajánlott kategória! :)

• Látogatás dátuma: 2017 márciusában
3 Köszönet neki: KoktoK
1 értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 pozitív szavazat
“Egyszerűen tökéletes”
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Kedves barátaimmal hosszas keresgélés után, a Könyvbár és Éttermet választottuk ebédre! Érkezésünkkor éppen karácsonyi menüből választhattunk, emellett fix 2,3 illetve több fogásból csemegézhettünk az állandó étlapról. Azt kell hogy mondjam, hogy jártam már több ,,csillagos,, étteremben Magyarországon, és a világban, de azt amit itt kaptam, nem múlta felül semmi! 5fogást ettünk borpárosítással, és minden fogás egyszerűen tökéletes volt. A szervírozott magyar borok pedig tökéletesen passzoltak az ételekhez! Mindez persze semmit sem ért volna a pincér rátermettsége nélkül, akinek a nevét is sikerült megtudnom, Roland! Köszönjük neked az élményt! A borokról tartott kis előadásokat, az ételek bemutatását, a figyelmes kiszolgálást! Az említett Úr magas szintű bor szakértelme ámulatba ejtett. Ismerem a magyar borokat mondhatom azt, és a kóstólt borok nagy részét is ittam már, de olyan információkat, érdekességeket tudtam meg amik plusz színfoltot vittek az ebédünkbe! És nem mellesleg köszönjük az aszúesszenciát, amit annak ellenére kaptunk pohárban, hogy azt nem szervírozták csak palackban!
Köszönjük tehát az élményt a Könyvbár és Étteremnek, és Rolandnak! Amint alkalmunk nyílik rá, visszatérünk!
,,Csillagot,, a Könyvbár és Étteremnek!!! :)

Látogatás dátuma: 2016 decemberében
2 Köszönet neki: vilagevo
3 . szintű közreműködő
10 értékelés
5 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 pozitív szavazat
“Jó ötlet, kiváló ételek”
Értékelés időpontja: 2017. február 8. mobiltelefonon

Először az ötlet miatt jártam itt, azóta többször, többféle társasággal visszatértem. Ettem csajkából levest Svejkes időszakban, robbanó édességet, amikor Harry Potter volt a téma ... Olvasott könyvnél érdekes, mire inspirálta a szakácsot, ismeretlen esetében kedvet csinálnak az elolvasásához. De a lényeg: izgalmas, jól eltalált ételek, érezhetően minőségi alapanyagokból. Csapolt kézműves sörükért is érdemes betérni. A személyzet olyan, amilyet minden helyen szeretnénk: figyelmes, segítőkész, de nem tolakodó. Nagy előnye a déltől folyamatos nyitvatartás: ideális hely egy délutánba nyúló beszélgetésre is rég nem látott ismerősünkkel.

Látogatás dátuma: 2017 februárjában
1 Köszönet neki: László S
2 . szintű közreműködő
8 értékelés
7 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Egy újabb csodálatos este”
Értékelés időpontja: 2016. december 14. mobiltelefonon

Visszatértünk a kedvenc helyünkre!
A könyves ételek újra elkápráztattak bennünket.
Kedves kiszolgálás, egyszerűen tökéletes volt minden!

Látogatás dátuma: 2016 decemberében
1 Köszönet neki: Akvari

A következőt megtekintő utazók: KonyvBar & Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KonyvBar & Restaurant? Ossza meg benyomásait!